Kolejnice a svorky na železnici

Železničné klipsy a svorky používané na železničných produktoch Úvod Železničné časti sú hlavnými príčinami vibrácií, dodávateľom porcelánu, železničnou sponou na prekonanie zdroja vibrácií, zníženie výskytu ochorení koľajových spojov, používanie železničných spojov je najlepšou voľbou, zvyšuje kĺb ...

Podrobnosti o produkte

Kolejnice a svorky na železnici

Predstavenie výrobku

Železničné časti sú základnými príčinami vibrácií, dodávateľom porcelánu, železničnej svorky, aby sa prekonal zdroj vibrácií, znížil sa výskyt ochorení koľajníc, použitie železničných spojov je najlepšou voľbou, zvyšuje sa odolnosť spojov, zabezpečuje sa železničná preprava bezpečnosť. Preto výstavba železničnej nákladnej železničnej dopravy z železničných spojov "podpora". Konštrukcia je kompaktná, tlak na pracku je veľký, udržiava stopu, menšiu údržbu, zvlášť vhodný pre veľkú mechanickú pracovnú linku.

Parameter produktu (Špecifikácia)


10.png

Podrobnosti o produkcii


11.png

12.png

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti o balení: tkané vrecká alebo kartóny

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T


Ak idete na veľkoobchodné použitie železničných klietok a svoriek používaných na železnici vyrobenej v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Vyšetrovanie