Vysokokvalitná železničná vyrovnávacia gumová podložka

Vysokokvalitná železničná vyrovnávacia nálepka Gumová podložka Úvod SINCHOLD gumová podložka je dôležitou súčasťou štruktúry koľaje, inštalácia medzi oceľou a betónovým spaním, jej hlavná funkcia sa vytvára pri vyrovnávaní koľajových vozidiel vysokorýchlostnými vibráciami a nárazmi, ..

Podrobnosti o produkte

Vysokokvalitná železničná vyrovnávacia gumová podložka

Predstavenie výrobku

SINCHOLD gumová podložka je dôležitou súčasťou konštrukcie koľaje, inštalácia medzi oceľovými a betónovými podvalmi, jej hlavná funkcia sa vytvára pri vyrovnávaní vysokorýchlostnými vibráciami a nárazmi koľajových vozidiel, chráni cestnú plošinu a spánok a signálny systém pre elektrickú izoláciu.SINCHOLD gumová podložka je dlhodobo holá v atmosfére, čo si vyžaduje dobrú odolnosť proti starnutiu a odolnosť voči chladu a teplu odolnosť. Metro s gumovou podložkou SINCHOLD má dobré absorpčné vlastnosti, ako napríklad nízky hluk.

Funkcia a aplikácia produktu

1. odolnosť proti stárnutiu, odolnosť proti starnutiu, odolnosť voči opotrebovaniu, stabilita, vysoká a nízka teplotná odolnosť sú silnejšie, sú to prírodný kaučuk, butylbenzénový kaučuk, neoprén, HDPE, EVA, HDPE a iné kombinácie vysoko elastických výrobkov.Produkty s vysokou elasticitou a rôzne teploty nie sú ľahko deformovateľné alebo zlomené.

2.Použitie cyklu je dlhé, opravy a náklady na výmenu sú nízke.

3.Model je plný, platí na 43 kg, 50 kg, 60 kg a všetky druhy oceľových a drevených pražcov, betónové spanie, atď. S silnou odolnosťou proti vibráciám je dobrá odolnosť proti opotrebovaniu, menej kompresnej deformácie, starnutie odolnosť, bez bahna, dlhá životnosť, jednoduchá inštalácia. Použitie železničnej gumovej podložky SINCHOLD môže výrazne zlepšiť prepravnú kapacitu motorových vozidiel, skrátiť čas údržby, vyhnúť sa dopravným nehodám spôsobeným plameňom motorového vozidla.

4. Nezáleží na aspektoch bezpečnosti hospodárstva, ochrana životného prostredia, ako sú sociálne výhody, je hodné popularizácie a aplikácie (doska na prechod cementu ľahko poškodzuje železničnú hlučnosť). SINCHOLD gumová podložka je pôvodná životnosť podlahovej krytiny tak vysoká ako viac ako trikrát, experiment dokázal, že stres môže dosiahnuť viac ako 80 ton stabilnej voľnej deformácie. SINCHOLD gumové podložky s gumou ako hlavné suroviny, vedeckej receptúry, pomocou high-tech technológie výroby, starostlivo vyvinuté. Gumová podložka SINCHOLD môže spĺňať požiadavky rýchlosti železničnej dopravy a ochrany životného prostredia a používať ju na zlepšenie prepravnej schopnosti lokomotívy. SINCHOLD gumová podložka podpora výroby, úplne zmenil prijatý železničným prechodom, dlhodobé, ako sú asfalt, kameň, oceľové dosky a iné staré položené, zmenili každú križovatku nerovnomerné, zaostalosť častých nehôd a údržbu. že krásne a rýchle inštalácie ochrany životného prostredia, praktické, silné pevná bezpečnosť je čoraz viac vyčnieva. Tlak, odolný voči opotrebovaniu, ľahko sa inštaluje, kontakt s povrchom cesty je pevný, vozidlá bez nárazu a hluku, dobré bezpečnostné použitie gumový špeciálny a profesionálny dizajnový inštitút ministerstva železníc spoločne vyvinutý vysokou a novou technológiou, pokročilé technológie a detekčné prostriedky, kvalita výrobkov dosiahla domácu špičkovú úroveň.

Podrobnosti o produkcii

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti balenia: tkané vrecia alebo kartóny alebo drevené puzdro

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / TAk sa chystáte na veľkoobchodnú vysokokvalitnú železničnú vyrovnávaciu gumovú podložku vyrobenú v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Vyšetrovanie