Vysoko presné bezšvíkové oceľové lišty Aluminothermické zváracie služby

Vysoko presné bezšvíkové oceľové lišty Aluminothermické zváracie služby Úvod SINCHOLD železničné aluminothermické zváranie je metóda zvárania ako zdroj tepla v chemickej reakcii, aby sa zlepšil komfort. SINCHOLD koľajnice aluminothermic zváranie princíp zvárania je cez ...

Podrobnosti o produkte

Vysoko presné bezšvíkové oceľové lišty Aluminothermické zváracie služby

Predstavenie výrobku

SINCHOLD železničné aluminothermické zváranie je metóda zvárania ako zdroj tepla v chemickej reakcii, aby sa zlepšil komfort. SINCHOLD koľajnice aluminothermické zváranie princípu zvárania je cez konfiguráciu thermit po ľahkej reakcie vnútri kelímku tvoriť vysokej teploty hliníka teplej roztavenej ocele do formy zváracie piesku a zostať v dutine koľajnice, vysokoteplotné liatie ocele roztavenej ocele v zváraní koľajníc, ktoré majú byť zvárané koncové plochy koľajnice. Po ochladení tuhnutia, aby bola zváraná koľajnica spojená do celku.

Funkcia a aplikácia produktu

Použitie aluminothermického zvárania na plynulé pripojenie v Číne spolu s rozvojom železničnej vysokorýchlostnej prevádzky. Táto nová technológia sa rýchlo využíva na žeriavnej dráhe mnohých tovární, baníctva, koksovne, nákladných dvoroch, prístavoch a prístavoch. Aplikácia aluminothermickej technológie zvárania pri budovaní, rozširovaní alebo rekonštrukcii alebo celých bezešvých chodníkových koľajových zváračov s cieľom uspokojiť požiadavku mechanickej plynulosti, bezpečnej jazdy, zníženie nárazu koľajnice a základov pri jazde lokomotívy, prekonanie vplyvu teploty na koľajniciach znižuje náklady na zariadenie, železničnú dopravu, základnú údržbu a náklady, predlžuje životnosť a značne zlepšuje výkonnosť a manipulačnú kapacitu zariadenia.

Podrobnosti o produkcii

1 (001) .jpg

železničnej korekcie

2 (001) .jpg

čistenie koľajničiek

3 (001) .jpg

nainštalujte kartovú formu piesku

4 (001) .jpg

tesniace piesočné tesnenie

5 (001) .jpg

nastavenie plameňa predhrievania ohrievača

6 (001) .jpg

predohrev zváracej hlavy

7 (001) .jpg

montážny výkres predohrevu a téglik

8 (001) .jpg

umiestnite téglik a svetelný tok

9 (001) .jpg

reakcia spaľovania toku

10 (001) .jpg

oceľové liatie

11 (001) .jpg

de-tumor po zváraní

12 (001) .jpg

stav po de-tumor

13 (001) .jpg

brúsenie

14 (001) .jpg

po brúsení

15 (001) .jpg

kyslíka a prietokomeru

16 (001) .jpg

plynové tlakové fľaše a redukčný ventil

Kvalifikácia produktu

Naša spoločnosť vyrába hliníkový tepelný tok série výrobkov, ktoré môžu spĺňať rôzne typy domácich a dovážaných potrebu železničných aluminothermic zváranie, a poskytnúť užívateľom rôznych typov potrebných technológie zvárania koľajníc, zváračské operácie školenia personálu zadarmo. Spoločnosť sa zaväzuje rôzne železničné zváračské konštrukcie tím technickej sily je bohatá, železničné aluminothermic zváracie inžinierske konštrukcie. Spoločnosť je ochotná spolupracovať s používateľom úprimnej spolupráce, vzájomného prospechu a hľadania spoločného rozvoja.

17 (001) .jpg18.png
Ak idete na veľkoobchodné vysoko presné bezšvíkové oceľové lišty aluminothermické zváracie služby vyrobené v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Hot Tags: vysoko presné bezšvíkové oceľové lišty aluminothermické zváracie služby, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značky, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like