Crane Rail Maintenance Services

Servis údržby žeriavovej dráhy Úvod SINCHOLD Údržba je dôležitým prvkom zodpovednosti za to, že inžinieri zodpovedajú za prevádzku. Môžeme odobrať časť tejto zodpovednosti vykonaním vizuálnej kontroly žeriavových koľajových dráh, aby sme predvídali akékoľvek problémy predtým, ako vzniknú ....

Podrobnosti o produkte

Crane Rail Maintenance Services

Predstavenie výrobku

SINCHOLD Údržba je dôležitým prvkom zodpovednosti elektrárne. Môžeme odobrať časť tejto zodpovednosti vykonaním vizuálnej kontroly žeriavových koľajových dráh, aby sme predchádzali akýmkoľvek problémom pred ich vznikom.

Údržba koksovej dráhy

Traťový systém koksovania je vysoká zaťažiteľnosť v dlhodobom horizonte, vysoká pracovná záťaž, pretože trať je pevná, nie je tuhá, základná voľná, dlhá trasa je ponorená do koksovanej vody, ohýbanie kože je základom ťažkej korózie, uvoľnené skrutky, robustné a spôsobené ťažkou kĺzavosťou koksovacieho auta pri prevádzke, trať v priebehu práce spôsobila obrovský náraz, čo viedlo k poškodeniu železničnej trate, uvoľneniu skrutky koľajnice, zhoršeniu deformácie zvárania koľaje, vážnemu poškodeniu koľajového lôžka , nepravidelnosť dráhy, rozchod koľají, deformácia trate a mimo jav, je hlavnou prekážkou, ktorá obmedzuje výrobu, ovplyvňuje bezpečnú výrobu koksárenského kaleného auta, často spôsobená zlomeninou koľajnice a deformáciou skrutiek brúsneho okruhu, opotrebením chodiaceho kolieska, , ak nie je rýchlo ošetrená, môže spôsobiť vážne straty.

Seizmická koľajová sústava a bočná sila sú základným dôvodom pre slabých. Pretože väčšina koksovacích dráh s prístupom "hlava" k použitiu pevnej koľajnice, odlievanie platní, prítlačná doska a kontaktná plocha koľajníc sú malé, poloha a okraj koľajnice koľajnice nie sú perfektne prispôsobené, trať vytvorená v zariadení počas chôdze pohyb bude čím viac a viac tlačí a železničné medzery, čo má za následok niektoré klipy z koľaje, nestabilita traťového systému s akumuláciou času tak, aby sa pretrepávajúca sila zmenila z malých na veľké, až kým sa celé zariadenie neskĺzlo, nárazová sila je čoraz viac veľký, to je dôvod, prečo vážne poškodenie železničného systému.

SINCHOLD môže byť po prvýkrát podľa miesta traťového systému poškodený užívateľom poskytnúť primeraný program údržby a poskytnúť profesionálne a podporné nástroje na opravu staveniska.

Prípadová štúdia o zákazníckej spoločnosti SINCHOLD vyvinula vysokú odolnosť voči bočnej sile, vyrovnávacie samozatváracie schopnosti, systém proti koksovaniu s pevným systémom usadzovania koľají, ktorý pozostáva z predbežne uloženého skrutky, základnej dosky, vysoko odolnej podložky, , gumová doska, ohybná oceľová doska, skrutka hornej koľajnice atď., protibloková sila 530kn, znížiť vibrácie s 95% schopnosťou sledovať, podrobné informácie nájdete v spoločnosti SINCHOLD.

Podrobnosti o produkcii

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg


Ak idete na veľkoobchodné služby údržby žeriavovej dráhy vyrobenej v Číne, uvítame konzultácie s cenníkom a cenovou ponukou s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Hot Tags: žeriav železničnej údržby služby, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značiek, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť