Služby inštalácie žeriavovej lišty

Služby pre inštaláciu žeriavovej lišty Úvod Úvod SINCHOLD špecializované vysoko kvalifikované a kvalifikované pracovníčky zabezpečujú bezpečnú a efektívnu inštaláciu žeriavových dráh. Všetky inštalácie sa líšia svojou veľkosťou a konštrukciou a zabezpečujeme, aby boli vždy používané správne výrobky. Máme odhodlaný ...

Podrobnosti o produkte

Služby inštalácie žeriavovej lišty

Predstavenie výrobku

Špecializované vysoko kvalifikované a kvalifikované pracovníčky SINCHOLD zabezpečujú bezpečnú a účinnú inštaláciu žeriavových dráh. Všetky inštalácie sa líšia svojou veľkosťou a konštrukciou a zabezpečujeme, aby boli vždy používané správne výrobky. Máme oddanú pracovnú silu, ktorá si zachováva vynikajúcu povesť, ktorú sme v priemysle držali už mnoho rokov.

Inštalácia prístavov

Technické požiadavky na železničné inštalácie:

Inštalovaná obežná dráha konštrukčného procesu je nasledovná: oceľová doska na meranie a nastavenie výšky oceľového plechu zváracieho uchytenia - plniace cement na ukladanie plastovej dosky podľa technických požiadaviek na inštaláciu zváracieho rozhrania koľajnice - koľajnice - pevný krútiaci moment utiahnite svorku. Kontrolné body každého procesu sú nasledujúce:

1.Komprimovanie by sa malo vyhnúť deformácii v ohýbaní, malá deformácia by mala byť korigovaná tak, aby bola rovinnosť špecifikácií požiadaviek.

2. Civilná konštrukcia koľajnicového lúča by mala prijať predbežne umiestnené polohovanie skrutky polohovania skrutky v konštrukcii polohovacieho doskového dychu.

3.Ocelová doska musí byť spracovaná, hladkosť musí byť v súlade s (1 mm / 1000 mm) oceľového plechu skrutky musia byť zvýšené kalibrácia a nastavenie drôtu podporujúceho skrutku.

4.Inštalácia oceľovej dosky, by mala byť voľná betónová dráha drážka povrchu, ako je bláto sekáč a jasné nečistoty, odstráňte stojatú vodu; drážka dráhy po čistení by mala byť včasná inštalácia oceľového plechu, skrátiť časový interval.

5.Obrázky z oceľového plechu vyhradené 10 ㎜ švu pomocou nastavovacieho skrutky ChuPing. Po zváraní znova nastavte zvierku pre presné nastavenie.

6. Kvôli nastaveniu skrutky, zaistenia oceľovej dosky a jej použitiu, by sa mal pridať medziľahlý koniec oceľového plechu a rozstup otvorov nastavovacích skrutiek.

7.Miešanie šupiek by sa malo udržiavať pri teplote okolia hliny a potom pri teplote 5 ° C -35 ° C. Miešanie by nemalo presiahnuť 28 minút, množstvo vody sa nedá použiť na úpravu teploty.

8. Opäť znovu pred perfúziou odstráňte všetky druhy odpadu a vody medzi oceľovou doskou a drážkou dráhy a skontrolujte rovinnosť oceľového plechu. odlievanie by malo len z jednej strany na druhú stranu, koniec do konca, vyšiel z taniera pod bublinou; proces perfúzie, nemôže biť na oceľovej doske.

9.Po zalievaní 48 hodín nastavte tesnosť skrutiek a utiahnite vloženú skrutku. Po nastavení voľného otvoru skrutky treba naplniť hlinkou.

10. Rozhranie medzi adhezívnou doskou a lepiacou vložkou by nemalo byť na rozhraní koľajnice ani nesmie byť umiestnené na rozhraní medzi oceľovou doskou a oceľovou doskou.

11. Keď je koľajnica upevnená, upínacej dosky sa upína v pásme 3M zvaru koľajnice tak, aby sa pri stlačení zvárania mohla zdvihnúť lištu a základňa lisovacej dosky by mala byť rovnobežná s osou koľajnice.
12.Zváraná koľajnica musí spĺňať tieto požiadavky:

(1) Pred koncom koľajnice by mala byť hladká (od dna k vrchu drsnosti koľajnice koľajnice menej ako 2 mm), nie je tam žiadny olej, hrdza, farba, prach a iné nečistoty.

(2) Aby sa zabránilo deformácii po zváraní, mali by byť v hornej časti oblúka oblúka 3 až 4 mm náprotivky.

(3) Náprotivok, aby sa zabezpečilo, že zváranie medzery v rozmedzí 26-30 mm.

13.Zváranie zváraním musí byť predhriate, parametre procesu predhrievania: kyslík 0,04 MPa; skvapalnený ropný plyn: 0,04-0,07 MPa; kontrola doby predhrievania koľajnice v priebehu 4-8min.

14.Termitové zváranie (odlievanie po) 5-6min môže odstrániť prekrytie.

15.Railové zváranie je dokončené, odstráňte horné koľajnice zváranie by malo byť vykonané po hornej koľajnice, brúsenie koľajnice. Na povrchu spoja po brúsení by nemali byť viditeľné zváracie chyby.

Podrobnosti o produkcii

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg


Ak idete na veľkoobchodné služby inštalácie žeriavovej dráhy vyrobenej v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a cenovej ponuky s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Vyšetrovanie