Domov > Noviny > Obsah

Aké sú bezpečnostné zariadenia pre žeriav?

Mar 06, 2017

1. hydraulický systém v poistný ventil: môže inhibovať abnormálne vysoký tlak v okruhu aby nedošlo k poškodeniu hydraulické čerpadlo a motor a aby sa zabránilo preťaženiu štátu.

2. boom swing bezpečnostné zariadenie: keď sa nehoda stala, okruh valec swing boom v vysokotlakovej hadice alebo rúrky roztrhnutia alebo odrezať, hydraulického obvodu v rovnováhe ventilu zohrávať úlohu v zamykanie z dolnej komory práce ropy, tak, že boom má n ot na jeseň, aby sa zabezpečila bezpečnosť prevádzky.

3. pozastavenie teleskopické bezpečnostným zariadením: pri nehode došlo, teleskopické valce okruh boom vo vysokotlakovej hadice alebo hadičky roztrhnutia alebo odrezať, hydraulického obvodu v rovnováhe ventil hrať, zamknuté z dolnej komory pracovného oleja, tak, aby žeriav, sám sa z na zaistenie bezpečnosti prevádzky.

4. výška limitu zariadenia: přivěsit zadaná výška limit kladivo touch otvorte prepínača výlet "nad" indikátor svieti, kým odreže hook lift, boom, závesné rameno fungovania prevádzky zaistiť bezpečnosť. V tejto dobe tak dlho, ako na manipuláciu s hákom dole, rameno zatiahnutej alebo zdvihne ruku (t. j. na bezpečnej strane operácie) a iné držadlá, aby limit kladivo zdvíhacie obmedzenia, prevádzka je späť do normálu. V osobitných prípadoch, ako je potreba pre malé nadmerné naťahovanie operáciu, môžete stlačte uvoľňovacie tlačidlo na nástroj rámček, potom úloha limit sa zruší, ale tentoraz operácia musí byť veľmi opatrní, aby sa zabránilo nehodám.