Domov > Noviny > Obsah

Rôzne zliatinové prvky s vysokým obsahom a špeciálne vlastnosti koľajníc

Nov 03, 2017

Železnička sa používa na stlačenie nosníka alebo betónového nosníka alebo prídavného zariadenia k zemi. Všeobecne použite šesťhranné skrutky alebo integrované skrutky na upevnenie. Železničná svorka sa tiež nazýva (hnací lis, žeriavová doska, koľajnica, výťahová lišta).

Železničná svorka sa dá rozdeliť na: platňu GDGL a 514 dvojitú clonu (pásková lišta). DGL šablóny sú tiež známe ako otvory na odlievanie dier (betónové trámy a betónové pece). Model dosky GDGL je možné rozdeliť na GDGL-1 (38kg rail) -GDGL-7 (120kg rail). Modely rady DGL je možné rozdeliť na 6-1 (železničná koľajnica 24 kg) -6 a-7 (koľajnica 120 kg).

Materiál koľajnice je: Q235B. Každá doska GDGL obsahuje: 1 kus dvojitého otvoru, 1 kus podložky, 2 klinové platne a 2 sady skrutiek. Materiál dosky DGL je: nodulárna liatina a liatá oceľ. Podporné výrobky sú: prítlačná doska, jazyk, špeciálna podložka, zložená gumená doska, šesťhranná skrutka.

Materiálom sponky koľajnice je hlavne liatina (liatinová oceľ) je všeobecným výrazom pre zliatinu železa, ktorá sa používa na výrobu odliatkov bez eutektickej transformácie počas procesu tuhnutia. Forma odlievania hliníkovej zliatiny. Liate oceľ je rozdelená na odlievanie uhlíkovej ocele, legovanej ocele a liatej ocele.

Na splnenie špeciálnych potrieb koľajnice, široký rozsah, ktorý zvyčajne obsahuje jeden alebo viac vysoko legovaných prvkov na dosiahnutie špeciálneho výkonu. Obsahuje napríklad 11% až 14% mangánu, čo môže mať vplyv na opotrebenie, vysoká mangánová oceľ sa používa hlavne ako mechanické horniny, strojárenstvo, časti strojov, trvanlivý chróm alebo nikel chróm ako hlavné prvky zliatiny so širokým rozsahom nehrdzavejúcej ocele oceľ, koróziu alebo vysokú teplotu nad 650 ℃, stav častí, ako sú chemické, čerpadlá, škrupinové ventily, ako sú kontajnery alebo veľké kapacity elektrárne s parnými turbínami.