Domov > Noviny > Obsah

Lišta je zakrivená vchody sú viac

Sep 08, 2017

sincholdrail.jpg

Od konštrukcie cez trakčné napájanie linky od železničnej prevádzky kontrolného systému na vysokorýchlostný vlak, Číňania s podnikavý prístup z cesty inovácie a rozvoja, kompletnú sadu technológie vysokorýchlostných železníc vytvoriť svoj vlastný systém a technický štandard, v ľudskej histórii železničnej prepravy na odtlačok jasná a hlboká čínskej značky.

sincholdrail.jpg

Budovanie vysokorýchlostných železníc v gansu nie je jednoduchá záležitosť. Vo východnej gansu, typické spraší landform je ako stavebné budovy v piesku. Tento geologický stav je veľké tabu pre vysokorýchlostné železničné staviteľstvo. To je, pretože rýchlosť vlaku dostanete 250 km/h alebo viac než 300 km/h a v riadku musí byť vysoko plynulosť a stabilita na prvom mieste.

Rýchlosť vrchní neviazaná nosná

sincholdrail.jpg


Vrchní neviazaná nosná vyrovnania, vysokorýchlostná železničná má takmer prísne technické normy. Vyrovnanie vysokej železničná nadácie nesmie presiahnuť 15mm, rovná stavby inžinierske stavby v súlade s presné strojárstvo.


Vozovka je základom vysokorýchlostná železničná linka inžinierstvo a na základe rýchlosti. Okrem mäkkých spraše, výstavba vysokorýchlostnou železnicou v rôznych oblastiach, stavitelia tvár rôzne geologické problémy. Geologické lievik, krasu a mäkké pôdy, ako kaša, sťažujú kontrolu vrchní neviazaná nosná urovnania. Za účelom kontroly zúčtovania, výstavba vysokorýchlostných železničných prijíma metóda nahrádzajúci vozovka s mostom.

Allastless lišta

sincholdrail.jpg

"Kniha" je to malý kameň položený pod železničné podvaly. Ale tento malý kameň má veľký technický problém. Spoločné železnice je ležal posteľ štrku vozovka a potom ležal spáč a železníc. Štrkové môže zvýšenie únosnosti spáč a zlepšiť pružnosť koľajnice.

Ale tento druh lišta nie je vhodné pre vysokorýchlostné vlaky. Ak štruktúra železničnej vysokorýchlostné železničné prijíma železničné koľajnice, nie je len ťažko zaručiť vysoká rýchlosť a stabilita vlaku, ale tiež spôsobuje závažné rozdrvení na prach a časté okruh údržby. V roku 1990, Číny začal systematicky študovať a zavádzať-železničná technika a postupne aplikovať na výstavbu vysokorýchlostných železničných.

Bezšvové železničnej

sincholdrail.jpg

Výrobu vysokorýchlostné železničné koľajnice realizovala lokalizáciu v Číne. Ale je to výzva pre oceliarske spoločnosti vytvoriť také vyspelé, sofistikované koľajnica, či už zariadenia alebo plavidla.

Je šev medzi železnicou a koľajnicou v spoločnej železničnej. Cieľom je zabrániť tepelnej rozťažnosti koľajnice. Ale vysokorýchlostná železničná je bezproblémová. Však oceľové koľajnice zahreje v horúcom počasí, bez štrbiny, ktoré môže pretiahnuť, koľajnice narušia deformácia. Preto po zváraní koľajnice, uvoľnenie stresu a zamykanie zapínaním vykonávajú, ktorý je posledný rozhodujúci krok v konštrukcii plynulé línie.

sincholdrail.jpg

Z mostov, tunelov, zbesilé spleť lišta s bezšvíkovými oceľovými, inžinierske a stavebný pracovníci s radom technických inovácií, nielen aby realizácia vysokorýchlostného vlaku cesty a ukazuje Číňania v rôznych geologických podmienok, sila konštrukcia vysokorýchlostných železničných.