Domov > Noviny > Obsah

Vplyvom železničnej špička v sezóne a životné prostredie

May 15, 2017

Spike je nevyhnutné železničná doplnkom v železničných klincami a používanie výrobkov pre železnice špice súvisí počasie, sezóny a iných faktorov. Použitie zábradlia železničných tratí by brať do úvahy rôzne železničných tratí železničnej určiť montáže údržbové nástroje a vlastnosti železničnej špice. Spoločný rail spike vlastnosti zahŕňajú: železnice špice režim výroby je mechanické výrobným alebo ručne-vyrobené a materiál je q235 alebo 45 ocele, železnice špice model a skutočnú železničného používa a druhy potreba používať časti (železnice špice typy patria: spoločné špice, skrutka špice, skrutka špice, atď), a železnice špice typu cap je obyčajné nechty telo kolo klobúk alebo čiapku a či je vlákno a tak ďalej. Okrem týchto problémov, musíme sa sústrediť na vplyv ročných období a environmentálne zmeny na železnici hrotmi.

rail spike.jpg

Železničná gombíky sú podobne ako kovové doplnky v železničnej príslušenstvo. Nástroje používané nainštalovať rails v procese údržby sú páčidlá, a tam sú aj miesta, kde sa nazývajú kolíky alebo klince. Bude zmena využiť tento nástroj na udržanie zásobníka je príčinou železnice špice v použitie všeobecného kovu bude tiež objaví v procese korózii, opotrebovaniu, Ruptúra, deformácie, a tak ďalej a tak ďalej. Väčšina týchto problémov vychádzajú zo sezónnych zmien a environmentálnych vplyvov.

screw spike.jpg

Test železničnej špice v sezónnych zmien je hlavne zmeny vlhkosti vzduchu a teploty. Tieto dve podmienky sa zobrazujú v meniacich sa ročných období alebo v oblastiach, kde je väčší rozdiel teplôt. Ako kovové stud produkt, oni sú ľahko skorodované ako normálny kov, ktorý je ťažké zvládnuť s protikorózne nátery. Tak bude hrdzu spoločné železnice špice v období dažďov. Zmena teploty je pravdepodobnejšie povedie k pevnosti železničnej špice. To je bežne používané v vysoko-výška oblastiach, aby sa zabránilo omrzliny výrobky. Tento druh nechtov produktu sa líši od spoločného zásobníka z rôznych uhlov pohľadu.

track spike.png

Vplyv environmentálneho vplyvu rôznych, časté sezóny ako v príčinou inštalácie a údržby železničných spike je predvídateľný, zbytočných. Napríklad, je možné použiť ochrannú vrstvu na zábradlie na pravidelnom základe, alebo na použitie spike železničnej relatívne vysokou intenzitou využívania železničnej hrotmi. A využívania železničnej spike vyžaduje rôzne ťažkosti za zváženie týchto problémov. Silné konvektívne počasie, búrky počasie, vysoké teploty a vysoký tlak prostredia a ďalších podmienok môže viesť k viac železnice špice, sám kvalitu, tvar, sile, trvácnosti a ďalšie aspekty výkonu pokles.

dog nail.jpg

Predovšetkým je potrebné venovať osobitnú pozornosť účinkom železnice špice inštalácie pomocou zmeny sezóny road. Medzitým, Špeciálny personál sú potrebné na Strážna oblasti, kde sa mení prostredie. Predchádzať problémom v oblasti využívania železničnej trate. Tým bude zabezpečené železničné úlohu v železničnej doprave.