Domov > Noviny > Obsah

Budúci vývoj kotevné skrutky je sľubné

Nov 27, 2017

Rozšírenie domáceho dopytu v krajine prináša veľké príležitosti pre rozvoj a výstavbu železničnej prepravy. V najbližších piatich rokoch investície Číny nohy skrutky očakáva zostane na úrovni približne 700 miliárd juanov za rok.

Vznik "Renesancia" značky vlak technológia Vysoky železná v Číne bola medzi na svete najvyššiu pozíciu, štát prikladá veľký význam výstavby vysokorýchlostných železníc, železničnej zapínaním podniky majú miesto, pre hardvérom zapínaním podnikov, investícií do vysokorýchlostných železníc ťah je dobrý projekt.

anchor bolt (1).png

Kotevné skrutky je jedným z typov železničnej príslušenstvo železničnej príslušenstvo je časť železničnej trate, tu s odkazom na madlo, vrátane železnice, spáč, spojovacích dielov, predradníka posteľ, horolezecké vybavenie, lišta rovnátka a switch, atď.

Ako celok, inžinierske konštrukcie, trať je položený na vozovka a hrá vedúcu úlohu v prevádzke vlaku, ktoré priamo nesie veľký tlak lokomotíva vozidla a jeho nákladu. Časti funkcia dynamic prevádzky vlaku, súčasť musia mať dostatočnú pevnosť a stabilitu a zabezpečenie vlaku v súlade s príslušnými ustanoveniami najvyššiu rýchlosť, bezpečnú, hladkú a kontinuálnu prevádzku.

anchor bolt (2).png

AT prezentovať kvôli dopytu na trhu a neustále zlepšovať technologickú úroveň požiadavky, to v kombinácii s výrobné náklady na suroviny rose vyššia, preto v dnešnom trhu, cenaKotevné skrutkyje proces rising.

V posledných rokoch sa spolu so všetkými je pochopenie preKotevné skrutky, a mnohí v oblasti priemyselného dopytu, v súčasnostiKotevné skrutkyje mať dobré vyhliadky na trhu, jeho cena pohyby sú tiež overené takýto nárok. V oblasti cenového vývojaKotevné skrutkyna trhu je povinný byť sľubné vyhliadky kvôli dopyt.

anchor bolt (3).png

http://www.sincholdrail.com/Anchor-Bolts/