Domov > Noviny > Obsah

Prvá Čína čínskej mestskej železničnej dopravy uzavrela vedeckú a technologickú inováciu a podnikateľskú súťaž

Dec 18, 2017

V Pekingu bola nedávno uzavretá prvá súťaž v oblasti vedy, techniky a inovácií v oblasti železničnej dopravy v Číne a 18 projektov nakoniec získalo prvú a druhú cenu v 260 krajinách. Mestský sasac zástupca riaditeľa Yang xiuing sa zúčastnil na záverečnom ceremoniáli.

Súťaž, Peking mestskej konštrukcie návrh a vývoj skupiny Peking mestskej stavebnej skupiny, Peking jiaotong univerzity, tsinghua univerzity, tongji univerzity a juhozápadnej jiaotong univerzity, s cieľom "inovácie železničného tranzitu, otvorené mesto snov" ako téma.The súťaž je mestská železničná dopravná technológia, kombinácia talentov, priemyslu a kapitálu organické národné podujatie, zamerané na potreby učiteľov a študentov na vysokých školách a univerzitách, podnikatelia, podniky, prilákali základný kameň investície do centra riadenia investícií do Tchien-ťiang Tianjin kábel. , LTD a datang mobilné komunikačné zariadenia spoločnosti, železničné tranzitné investície, výrobu zariadení, celé podniky reťazca reťazca sa podieľať na komunikačných signálov. Súťaž je rozdelená do troch fáz: predbežný screening, rematch a final a štyri divízie sú zriadené na severe, východnej Číne, južnej Číne a na západe. 28 miest v celej krajine, 102 jednotiek z 260 projektov prostredníctvom predbežných a semifinále, 36 projektov do finále sú odvetvie železničnej dopravy v budúcnosti, realizovateľnosť a realizovateľnosť predmetu, obsah zahŕňa veľké údaje, cloud computing, technológiu AI , ako sú najmodernejšie technologické riešenia.

Yang Xiuing poukazuje na to, že obecný štátny majetok dohľadu a správy prikladá veľký význam pre inovácie, plné vykonávanie ústredného výboru strany a Peking mestskej strany výboru miestnej samosprávy všetky politické rozhodnutia o inovácii a rozvoji, aktívne vytvárať priaznivé politiky životné prostredie, povzbudiť a usmerňovať vládne spoločnosti podporovať s vedou a technológiou inovácie ako jadro komplexnej inovácie, rozvoj high-tech priemyslu, úsilie o posilnenie mestských štátnych podnikov v Pekingu a národné centrum pre vedu a technologické inovácie v zodpovednosti a medveďa. Zameranie na súťaž v oblasti mestskej železničnej dopravy, podporovať inovácie a priemyselný rozvoj železničného tranzitu, je realizovať národný rozvoj inovácií hnací priemysel, realizuje dôležitú akciu spojenia rozvoj výroby, štúdie, podnikanie inovácie je podporovať kapitál verejná živá prax.

Peking mestskej konštrukcie design a vývoj skupiny, Ltd, vice generálny manažér wei povedal, táto súťaž sa zameriava na nájdenie železničnej tranzitný a technický personál a moderný projekt, cez 3 mesiace súťaže, podporovať neustále inovácie vedy a techniky, železničnej tranzitný priemysel pre rozvoj priemyselných technických rezerv. "Prostredníctvom hĺbkovej štúdie publicity a implementovať 19 veľkého ducha strany, sledujeme dopravu ľudí myslíme, musíme podporovať technologické inovácie, zberné inštitúcie, podniky, vedecké výskumné inštitúcie, finančné inštitúciám a inému železničnému tranzitu, múdrosť celého reťazca priemyslu, pretrvávanie technických inovácií, prispievajú k budovaniu "dopravnej sily". "povedal Yu songwei.