Domov > Noviny > Obsah

Štandardizácia pomôcť jeden pás a jeden cestné zariadenia Unicom dosiahla pozoruhodné výsledky

Aug 31, 2017

Uvoľnená "2016-2016 Číny zahraničných zmluvných projektov rozvoja správa ukazuje, že Číny zahraničnej zmluvne projekty dokončiť obrat v 159.4 miliárd dolárov až 3,5% oproti roku predtým, nového podpisu zmlúv môžu byť miliardy dolárov 244, až 16,2% oproti minulému roku 2016 skôr. Medzi nimi, celkový obrat "Jednej pásu a jedna cesta" vnútroštátneho trhu bol 76 miliárd dolárov, predstavuje takmer 50% až 9,7% medziročne, a takmer dvojnásobok priemernej hodnoty. Dopravy, moc a konštrukcie oblasti sa stali oblasti rastu výhodu. Čína zahraničné zmluvné strojárenská firma stala domáce podniky "chodiť" a riadiť celú cestu "oblasť" pioneer iniciatívy a hlavné sily, zahraničnej politiky pri vykonávaní národného hospodárstva, podporovať vývoz zariadení a čínskych noriem "ísť von", na podporu domácich výhodou hrá dôležitú úlohu vo výrobe.

Podľa správy pri implementácii a rýchly rozvoj dopravnej, elektrickej energie a budovanie tri obchodné oblasti, dopravné infraštruktúry, železničný priemysel, najrýchlejší rast v výstavbu infraštruktúry dopravy ako prielom bod, a vysokorýchlostných železníc, Čína a Thajsko, Laos železničnej, kôň Vysoky železná a Malajzia a iné južnej železničnej dávky železa a spolupráce železničného staviteľstva projekt postupné úspechy. Železničná inžinierskych stavieb, najmä výstavbu vysokorýchlostných železničných, sa stáva nový "Čína karty" vo výstavbe "Jedného pásu a jedna cesta". Na máj 31, monet železničné spojenie východnej Afrike prvý prístavu Mombasa a Nairobi, Keňa kapitálu, bolo formálne ukončené a otvoriť pre dopravu. Prvá jednotka železničného technickej normy "ísť von" vo veľkom meradle železničných projektov, železnica v obsadení je kompletný štandard prijatý Čína technológie, Čína, čínske zariadenia, riadenie, Čína Medzinárodná kufra železničných tratí, Zem je plná Čína železničné stavby priemysel medzník, stelesňuje Číny zahraničných zmluvných projektov z posledných jednoduchú zmluvu výstavby "ísť von", využiť technológie, normy, a vybavené zásadnú zmenu v "ísť von" .

"Ísť von" na "podporu štandardu, na podporu investícií a uľahčenie obchodu, prehĺbiť medzinárodnú spoluprácu, podporovať štandard internacionalizácie úroveň, podpora pripojenia stavby" ako cieľ, dozor nad kvalitou, kontrolu a karanténu , národný štandard výbor na vykonávanie akcie plán pre štandardné unicom "priestoru" (2015 – 2017) "(ďalej len"akčný plán"), a komplexne prehĺbiť našu krajinu spolu s krajiny (regiónu) double multilaterálnej spolupráce na Štandardizácia a konektivitu na podporu našej krajiny priemyslu, výrobky, technológie, inžinierstva, doprava, atď "ísť von". Podľa súvisiace nasadenia "akčný plán", železničného sektoru národný štandard výbor organizácie vykonávať výskum vysokorýchlostné železničné štandardný systém, pan-európskej vysokorýchlostnej železničnej systém prepojenie a interoperabilita Technológia štandard výskumu, ako napríklad výskum, navrhuje vysokorýchlostná železničná štandardný systém revízia je zameraná, a s Francúzskom spoločne formulované tri železničné medzinárodných noriem, efektívnu spoluprácu v Číne a celú cestu "oblasť" veľkých zámoria inžinierske stavby tlačiť.

V 8 jún koná medzinárodné investície do infraštruktúry a výstavbu v období vrcholu BBS, podnikov v našej krajine a súvisiace krajín podpísali Ghana tema, únava, 160 kilometrov cestnej projekt, Jamajka montego bay city projekt, Angola karta bly du komplexné projekty cestovného ruchu park viac obchodnej zmluvy, rámcovej dohody a memoranda o porozumení, zahŕňa celkovú výšku nás 12.87 miliardy dolárov, v porovnaní s 213% rast v minulom roku. Ako infraštruktúru na ďalšiu hru štandardnej kvality, pripojenie základných noriem na základe výrobnú spoluprácu podporujú všeobecný jazyk systému strategickú úlohu medzinárodného obchodu, so všeobecnou správou pre kvalitu dohľadu, kontroly a národného výboru štandard bude pokračovať ďalej implementovať "akčný plán", urýchliť spolu s normalizácie nadnárodnej spolupráce, neustále zvyšovať úroveň vzájomného uznávania a viesť a podporovať prehlbovanie krajín pozdĺž všestrannú spoluprácu, poskytovať "oblasť" Stavebníctvo "štandardizované" služby efektívnejšie.