Domov > Noviny > Obsah

Kontrola bezpečnosti žeriavov

Mar 06, 2017

Vplyvu vetra. Žeriavy sú pravdepodobne pôsobiť pod holým nebom, celkovo slnko a dážď, spolu s rolou vietor robí žeriav v ktorom proces určitý stupeň odpor. Akonáhle vietor je príliš veľký, žeriav strane strane operácie, ale aj odolať úlohu vetra, niesť zaťaženie zvýši nad mechanické únosnosti, a potom bude chvíľu silné mechanické trasie, raz preťaženia mechanické telo je pravdepodobné, že existujú trhliny a praskliny.

Môže dôjsť k trhlinám pri výrobe času kvôli nedostatku výhľadové design, nebral do úvahy Mechanická trvanlivosť je tiež potreba zabrániť. Posilnenie žeriav môže znížiť poškodenie hlavný nosník mostu žeriava.

Nesprávna montáž mostových žeriavov môže spôsobiť aj dlhú korózie a poškodenia. Takže keď inštalácie času a zvyčajne čas by mali byť brané vážne, údržba mechanického starostlivosť nemôže byť chýbajúce. Pretože dlhé používanie mostné žeriavy, budú podliehať rôznou mierou korózii, ak spolu s určitými príklepu, praskliny sa objaví. Takže keď inšpekcie by mali venovať pozornosť pridať mazivá, znižujú trenie, oneskorenie život žeriavu.