Domov > Noviny > Obsah

Obmedzenie čínskej ocele dovoz bude Hit Indické železnice: Čínska médiá

Apr 01, 2017

railway rail

Dillí: Stanovisko kus v čínskej štátnej-run médiá zásuvky snímal India "ochranársky postoj" voči čínske investície v rekonštrukcie krajiny železníc, vrátane rozvoj vysokorýchlostnej železničnej siete.

Th
e Global Timesop-ed cituje Reuters správa, ktorá ukázala, žeNarendra Modivláda dala spoločností v Indii prístupu súkromného sektora k "ročných nákupov stojí až 700 miliónov dolárov", pretože štátneOceľové orgán India(PLACHTA)Nepodarilo sa splniť ciele výroby-trať.

Zatiaľ čo článok hovorí, že tento krok smerom k súkromnému sektoru je chvályhodné, čo je krátky-slabozrakých je
New Delhi protekcionistické politiky proti čínskej ocele dovoz. To by dokázalo byť prekážkou v dlhodobom horizonte, Global Times kus povedal.

"Tiež by bolo rozumné pre indickú vládu, aby zvážila vzdávajú svojich ochranárskych mentality, - to je často vidieť v použití ochranných prostriedkov na dovoz ocele z Číny - pre tam byť dostatočné a spoľahlivé zásobovanie koľajnice pre modernizáciu wo RLD-druhé najľudnatejšie národ,"povedal.

Zvyšovanie povedomia o probléme India uloženia antidumpingových ciel na niektorých čínskych výrobkov z ocele na šesť mesiacov, Čína nazval ďalšiu bariéru obchodu, ktorá by bránila železničná sieť krajiny z rozvojových efektívne.Pokiaľ ide o jeho posun smerom kvysokorýchlostná železničná sieť, New Delhi sa rozhodol pozrieť sa naJaponskoskôr ako rival Čínu o pomoc. Že nešlo aj sPeking

Redakčné extolls cnosti Číny železnice a najmä jeho vlaku, bullet technológie."India má zostali ostražití voči Číne a zvolil Japonsko ako partnera pre krajinu prvý vysokorýchlostnej železničnej projekt, ktorý sa mal začať v roku 2018. Avšak to neznamená, že je v najlepšom záujme India Bar Čína od vstupu do partnerstiev na iných projektoch bullet vlak. Je treba pripomenúť, že India skutočne potrebuje Čínu viac ako Čína potrebuje India v aréne oceľová lišta výroby a železničnej techniky,"povedal článku.