Domov > Noviny > Obsah

Železnice kravatu dosky na predaj | Železnice kravatu tanier typy

Apr 24, 2017

Čo je železnice kravatu tanier?

Ako dôležitú súčasť systému upevnenia koľají, železnice kravatu doska je nevyhnutná pre železničné stavebníctvo. Zatiaľ čo, čo je železnice kravatu tanier, môžete požiadať? Železnice kravatu doska je hrubé oceľové panel, ktorý sedí medzi stopy a železničnej väzby (alebo názvom železničné podvaly) na štandardný železničnú trať. Železnice kravatu dosky sú všeobecne zúžené na oboch koncoch zlepšiť stabilitu a znižujú torzné a krútenie pozdĺž trate. Koľajnice nainštalovaný doskami kravatu sú schopnejšie udržať si svoju pozíciu, ktorá pomáha štandardizovať šírka alebo Rozchod koľaje pozdĺž jeho dĺžky. Počas výstavby železničných inžinierov a železničiarov použiť železnice kravatu dosky predĺžiť životnosť novej trati inštalácie, ktoré sľubujú bezpečnosť cestujúcich a železničiari v maximálnej možnej.

dog spike.png


Rozvoj železnice kravatu dosky

Tradičné železničné stavebníctvo, železničiarov po prvé ležal posteľ štrku alebo uvoľnený kameň. Potom dali krátke drevené trámy alebo železničnej väzby na vrchole kameň, ktorý pôsobí ako opora pre oceľové koľajnice. Oceľová lišta hroty sú riadené cez prírubu pozdĺž spodnej časti železničnej upevniť na každý kravatu.

tie plate.png

Na prelome storočia mnohých železničných inžinierov zadali využívania kravatu dosky na nové dĺžky železničnej trate. Miesto upevnenia železničnej trate priamo do kravaty, spike mal hit prechádzajú kravatu tanier prvý, potom do konca každého kravatu. Kým tieto kravatu dosky sa stále nachádzajú na železnice, ktoré používajú drevené väzby, použitie betónu alebo kompozitné väzby v modernom stavebníctve znížila potreba kravatu dosky.

Druhy železnice kravatu dosky

Existujú tri typy železničnej kravatu dosiek: kovanie, valcovanie a odlievanie. Každý typ kravatu dosky má jeho unikátne vlastnosti na proces utility. Ako väčšina konkurenčných železničných kravatu tanier výroby v Číne, SINCHOLD Group je vždy zaväzuje vyrábať kvalitný železničnej kravatu dosky z týchto troch typov. S desiatkami zomrie železničnej kravatu dosky a vysoká úroveň výrobnej technológie, máme rozsiahle produkcia urobiť ťažké dopytu zákazníkov.


Železničnej kravatu doska alebo základná doska kovaním:

tie plate.png


V našom závode vlastníme 300T ~ 1600T kovacieho lisu trenie a 7 die kovanie výrobných liniek s 5T elektriny tekuté kladivá. Naše kováčstvo ročná kapacita môže dosiahnuť až 12000 ton aspoň a kapacitou 400 000 kusov kovania kravatu dosky.


Lišta kravatu tanier valcovaním:

tie plate.png


SINCHOLD skupina je prvá spoločnosť v Číne, ktoré vyskúšali koľajových spracovania na základovej doske výroby, založila na naše dostupné valcovanie ocele odbornosť, ktorá používa železničnej ryby dosky a rozchod bloky. Doteraz sme úspešne vyrába zomrie železničnej kravatu dosiek 11 palcov, 14 palcov a 14-3/4 palec pre 5-1/2 a 6 palca železnici základne. Niektoré ďalšie odrody sú predmetom rokovaní s klientmi aj. Na tomto základe sme dostali 3 objednávky pre valcovanie kravatu dosky s celkovej hmotnosti nad než 3000 ton.


Lišta kravatu doska alebo základná doska liatím:

tie plate.png

Medzi tieto tri druhy technológia výroby železničných kravata dosky, casting je bežnou súčasťou technológie a je tiež spôsob úsporu nákladov. Ako kravatu doska je vopred a horúce predaj pre nás, máme dve casting dielne pre odlievacie materiály zvlášť. Sme schopní rozvíjať die najmodernejší spôsob, ako zabezpečiť presné rozmery dosiek, kravatu, od horúcej potiahnuté piesku alebo obrábanie spôsobom.

Priemyselnú výrobu železnice kravatu dosky – SINCHOLD

Ako profesionálny výrobca a dodávateľ železničného spojovacích prostriedkov v Číne, SINCHOLD môžu produkovať rôzne druhy železnice kravatu dosky podľa rôznych štandardov, ako napríklad AREMA, BS, GB, UIC, DIN a tak ďalej. Okrem toho môžeme vyrobiť produkty vyrobené na mieru podľa výkresov a vzoriek. V Číne, SINCHOLD trvá asi 70 percent železničnej zipsy trh a radí č.1 Čína štátnej železničnej príslušenstvo výroby systém súťaže. Až teraz, železničnej spojovací materiál vyrábaný SINCHOLD boli vyvezené do viac ako 50 destinácií vo viac ako 20 krajinách a dostala dobrú povesť po celom svete, pretože vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Ak si chcete kúpiť kvalitné železničnej kravatu dosiek a iných zložiek železničnej, SINCHOLD bude vaša najlepšia voľba!