Domov > Noviny > Obsah

Madlo diely a zipsy priemyslu na High-end produkty

Apr 05, 2017

S rýchlym rozvojom Číny priemyselných výrobkov, zapínanie priemysel bol nenahraditeľnú úlohu pri vývoji výrobných odvetví; pevné základy, spojovacích materiálov, výrobných odvetví ako nenahraditeľný reťazca, hoci malý zips vedomosti účastníkov, ale má rozhodujúci vplyv na rozvoj priemyslu v Číne je vyrobený. Krajina zapínaním priemysel, ale väčšina z nízkou intenzitou nízkeho stupňa výrobkov vrátane nasledujúcich 8,8 štandardných dielov účtujú asi 45-50%, vysoké ceny surovín v prostredí s nízkym štandardné nadmernej kapacity sa stať prekážkou k rozvoju odvetvia zapínaním. Preto zapínaním priemyslu odstrániť "low-end" kartu, pozrite sa na high-end.

To je hlásil, že svet existujúcich zapínaním normy o viac ako 2000, ktorého upevňovacie diely náš štandard je 400. Množstvo technických štandardov sú rozdelené do základných technických podmienok, konštrukčných prvkov, mechanické vlastnosti, výrobky, technológie, testovanie, skúšobné metódy a tak ďalej, ktorý sa stal vedy a techniky na prepojenie výroby transformácie, je realizácia produktu socializácie, dôležitý základ pre náročných a komerčné prijatie rozhodcovského konania revíziu procesu vývoja v minulosti priemyslu zapínaním, neodvratný výrobku nie je ťažké zistiť, že kedykoľvek trhu objavovať populárne, keď nasýtených. Hoci zapínaním produkcia predstavovali 1/4 podielom na celosvetovej produkcii, ale nadmerné kapacity, veľké množstvo zásob meškanie spôsobené podnikovej prevádzky peniaze je napätý, firmy chcú stáť do zisku je ďalší spôsob, ako, zvýšenie investícií do technológie, majú dobré technické zručnosti rozvíjať široké trhu zdroje.

Preto na odstránenie štítku "low-end hardvér zips". V predpoklade transformáciu a modernizáciu, drvivá väčšina čínskych zapínaním podniky musieť čeliť takejto situácii: rastúce ceny surovín, RMB zhodnotenie, rastúce náklady na pracovnú silu, surovina náklady viedla podnikov nesmú zvýšiť ceny, ale cena zvyšuje je podporovať technológie a značky silu, je to nepretržitý proces pre podniky malé zapínaním, technológie inováciou je prekážkou, budú musieť byť ťažko prežiť.

Odborníci povedal, že veľkosť domáceho zapínaním podnikov by mal vyzerať do budúcnosti, "vysokej" "letectvo a kozmonautika" diaľnice "a" letisko "a iných národných kľúčové stavebné projekty sú tesné podnikov poskytuje príležitosť na high-end, Boeing 20 budúcnosť plánuje pridať 3400 lietadiel, národného rozvoja a reformy Komisie 800 miliárd yuan investícií vo výstavbe 6 mesto železničná doprava, podľa 36 plán na výstavbu mesto železničného tranzitu projekt v mesto plánuje 2020 nové mesto železničnej najazdené prevádzky dosiahne 6560 kilometrov, lišta zapínaním dopytu predstavovali na 55-70 miliárd juanov. Tieto veľké projekty sa výrazne zvýši pevnosť predpokladu spojovací materiál, spojovací materiál zliatiny titánu a iné high-end dopytu, odstrániť "low-end"štítok nie je nemožné.