Domov > Noviny > Obsah

Kĺbový izolačný spoj

May 16, 2018

Izolačný kĺb oceľovej koľajnice sa vzťahuje na koľajový spoj jadra. Izolačný materiál sa používa na vytvorenie upínacej dosky, oceľovej lišty, skrutky a dvoch spojovacích koncov z obyčajného oceľového spoja, ktoré sú tiež vyrobené z izolačných materiálov vyrobených z izolačných materiálov.

Spoločná har (rybacia doska) sa tiež nazýva rybie taniere. Pripojovacia doska koľajnice. Podľa štrukturálnych vlastností kĺbu sa môže rozdeliť na bežnú dlahu a špeciálnu dlahu na kĺby. Materiál je rozdelený na preglejku z uhlíkovej ocele a izolačnú dlahu. Rozdeľuje sa na typ dosky, uhlovú oceľovú a dvojitú.

Naša krajina prijíma dvojitú preglejku, dosku a spodok dosky na vytvorenie tvaru svahu, resp. Spodku koľajnice a sklonu spodku koľajnice. Dlaha je upevnená skrutkou koľajnice a hlavica koľajnice a spodok koľajnice sa používajú na nesenie zaťaženia kolesa.

Spojovacia skrutka alebo skrutka na ryby sa tiež nazýva skrutka na ryby. Spojovacie prvky pre dlahy kolejových kĺbov. Materiál je rozdelený na bežné spojovacie skrutky a skrutky s vysokou pevnosťou. Štvorhranná hlava polkruhovej gule je vyrobená z bežných skrutiek. Horná časť skrutky s vysokou pevnosťou v hornej časti štvorcovej hlavy sa pridá s dvoma krúžkami konvexných okrajov, aby sa odlíšili od bežného skrutky. 10.9 horná časť skrutky s vysokou pevnosťou je vyrobená z plochého kužeľa. Dĺžka skrutky je 150 až 170 mm. Štvorcová hlava je vyrobená z eliptického konvexného hrdla a spoj kĺbového spoja je namontovaný do dlhého otvoru spoja, ktorý môže zabrániť uvoľneniu skrutky počas uťahovania matice. Používa sa s vysoko pevnou skrutkou s vysokou pevnosťou matica v hornej 30 ° skosenej ploche s vysokým konvexným symbolom kruhu šírky 1 mm.