Domov > Noviny > Obsah

Koľko toho viete o tranzite železníc v piatich hlavných mestách

Jul 10, 2017

7f85ca9df6b141509abbd69ce1ddb625.png

Najväčší funkcia dopravný systém Tokia je štyroch-pásmový mestskej železničnej siete. Je to prvé mesto v Ázii postaviť Metro. Hlavné usporiadanie metro je v centrálnej oblasti a celková dĺžka trate je cca 300km. Počet cestujúcich metrom predstavuje asi pätinu celkového počtu pobytov na florentskej mestskej železničnej siete. Tam sú tiež veľké množstvo prímestské a mestské železničné trate v metropolitnej oblasti Tokia. Tieto železnice môžu priniesť vlak maximum 2-3 minút, s jednosmernou spolujazdca kapacita medzi piatimi a 100.000 ľudí a viac ako 30. Tokio železničnej prepravy je nevyhnutne založené na rozvrhy vyvinuté v sekundách. V metropolitnej oblasti Tokia, dokonca aj na miestach 50 kilometrov, môžete nedosiahne svoj cieľ v čase vašej plánovanej príchodu, s použitím železničných vozidiel.

d19f82a704ac4fa094803fd13915eada.png

Londýnskej mestskej železničnej prepravy je multi-level multi-typ prevádzky režim, hlavnej železničnej tranzitný systém je rozdelený do metra, železnicou a rýchle zvýšenými madlo tri typy, a môže byť rozdelená do siedmich druhov rôznymi stupňami a druhmi, tak, aby vytvorili integrovaný systém železničnej prepravy. Londýnskej mestskej železničnej prepravy má 12 línií plus celkom 15 z troch riadkov že otvoril na Sunday.Instead dostať z stanice, môžete preniesť do inej linky do stanice a dosiahnuť takmer každú oblasť London.Almost všetky dôležité autobusovej stanice a stanica metra postavený vnútri stanice, tretia stanica metra a parkovisko áut spolu, mnohí mrakodrapu nastaviť v zámožnej veľké obchody alebo kancelárií, v spodnej časti formulára systém prenosu je veľmi pohodlné. Metro je hlavnou formou železničnej prepravy v strednej London.It je prvým mestom na svete vybudovať systém metra a má lepší systém metra.

072421bea7324b10a9f30f3187b783f0.png

Mestskej železničnej prepravy v Paríži je zodpovedný za takmer 70 percent osobnej dopravy, Metro city railway, električky a prímestskej železnice v Paríži, ktorá tvorí hlavný dopravný prostriedok pre celý Parížania 9 miliónov. Od otvorenia linky 1 v roku 1900 sa oficiálne fungovania systému metra č. 14 v roku 1998, Sieť metra rozširuje underground storočia teraz a sieť metra je teraz plný prístup. V uliciach Paríža, je možné nájsť stanice metra bez 300m chôdza. Parížskej metro priniesla viac ako rýchle a pohodlné, ale aj umelecký zážitok. Každá stanica vlastnosti interiéru, 1900 architektovi návrh pamiatkovej budove, stanice Parížskeho metra vchodu, aby busk hudobník, žiadny nepredstavuje uponáhľanej davy a krásne scenérie. To bolo viac ako 160 rokov od vybudovania prvá regionálna železničná trať. Hlavnou funkciou regionálnej železničnej trate je spojiť centra Paríža s jeho okraji, tak regionálne linky je najprimitívnejšie kostra mestskej železničnej prepravy a je hlavnou osou mestskej komplexné dopravné prostriedky. Neustálej aktualizácii technológia stala regionálna železničná trasa dopravnej tepny medzi Paríža a intercity.

0e7027ab69b84cd98a4e7633e54e5dfb.png

27. október 1904, prvý trvalý Metro v New Yorku narodil. New York City subway systém je veľmi prístupné. Subway prevádzky tvorí 70 percent všetkých systémov verejnej dopravy v City.The New York New York subway systém beží 24 hodín a rush hour je preplnený. Je najúčinnejším systémom metra na svete.

96660c98256144fc81251e4aa8deeeaa.png

Moskva má celomestský intercity metra siete pozostávajúce z slučky linky a žiarenia, beh 20h denne, s vysokou účinnosťou. Moskovské metro bolo uznané ako najkrajšie metro na svete. Každá stanica navrhol slávny domácich architektov, každý s jeho vlastný jedinečný štýl a rôzne architektonické modely, farebné mramoru, žuly, keramické a farebné sklo Mosaic.In Okrem rôzne reliéfy, sochy a maľby, osvetlenie svietidlá sú veľmi elegantné, akoby palác je nádherný palác, ktorý má povesť "podzemné art palace". Nádherné, elegantné Moskovského metra bola vždy pýchou Rusi.