Domov > Noviny > Obsah

Vlastnosti hydraulického vyrovnávača

Dec 04, 2017

V mnohých vyrovnávacích zariadeniach je hydraulická vyrovnávacia pamäť jednou z najpoužívanejších. Množstvo vyrovnávacích pamätí má niektoré nevýhody a každá vyrovnávacia pamäť má určité poškodenie účinku tlmenia.

hydraulic buffer.jpg

Pufr sa zníži kvôli vyrovnávaciemu zariadeniu. To isté platí pre hydraulickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá je charakterizovaná postupným odstraňovaním sily pôsobiacej na objekt počas vyrovnávacieho procesu. Hydraulický pufor poskytuje takmer konštantný odpor voči celý proces pomocou tejto sily na zníženie sily. Kinetická energia v obrobku sa premení na tepelnú energiu.

Pri návrhu hydraulickej vyrovnávacej pamäte sú mnohé póry navrhnuté tak, aby uľahčili uvoľňovanie tepelnej energie, čo je dôležitý prvok plynulého využitia hydraulického pufra. Hydraulický tlmič má veľmi unikátne konštrukčné vlastnosti, môže pomaly konzumovať celé sily , to zabraňuje inému nastaveniu vyrovnávacej pamäte nemôže úplne odstrániť výkon, čo má za následok poškodenie bufferu.Vybavenie hydraulickej vyrovnávacej pamäte sa používa veľmi pomaly, aby sa zbavil pôvodnej sily, je sila bezpečná a efektívna ako ostatné Buffer Settings, takže hydraulické vyrovnávacia pamäť sa pomaly stáva hlavným nastavením buffera.

http://www.sincholdrail.com/crane-buffers/hydraulic-and-rubber-buffer/industrial-hydraulic-crane-buffer.html