Domov > Noviny > Obsah

Elizabeth Warren hádže podporu za MA vysokorýchlostných železníc

Mar 21, 2017

railway.jpg

Ak je nie zahrnuté ako súčasť stratégie Trump sa infraštruktúra vysokorýchlostnej trati, potom Warren a ostatné zástancovia plánu majú svoju prácu ako stvorený pre nich pri získavaní federálnych zdrojov ak plány uvedené v president nedávnenávrh rozpočtu 2018sú prijaté. Pôvodný rozpočet návrh prepustený minulý týždeň, eliminuje federálnej tranzitnej podaní kapitálové investície program, ktorý je kam projekty získať významné zodpovedajúce finančné. Ďalší projekt Massachusetts,Zelená linka ľahkého metra rozšíreniein Boston, je linka pre takmer 1 miliardy dolárov z DVO, ale tieto prostriedky by mohol byť ohrozený schémy nový rozpočet.

Podľa navrhovaného rozpočtu, akýkoľvek projekt, ktorý nemá úplné financovanie dohody podľa FTA v ruke nebude mať investičného grant peniaze, aj keď to dostal počiatočné schválenie z agentúry. To mohlo zabiť mnoho dopravné projekty naprieč USA, pokiaľ skončia na Trump sa zoznamprojekty vysokej priority.

Existuje viac ako50 projektov v ohrozenívrátane niektorých boli straty očakávaných FTA financovania, utápa v kontroverzie akoPolostrov koridor elektrifikácia projektu,Minneapolis juhozápadnej LRT, aMaryland fialovou projektu. Navrhované škrty však stále musíte robiť to cez Kongresu rozpočtových prostriedkov, ktorá je určite zmeniť plán rozpočtu.

Výstavba priemyselných skupín vzali čakať-a-pozri prístup Trump sa rozpočet, ako chcú zistiť, ako navrhované škrty vyrovnať s jeho sľub širšie infraštruktúry plán. Avšak, Brian Turmail, senior výkonný riaditeľ public affairs pre súvisiace všeobecné dodávateľov z Ameriky,povedal, že výstavba potápaťv e-mailu minulý týždeň, že nestretnete Trump celkovej stratégie, je ťažké "zázrak ako také kusy nie sú v rozpore s prezidenta oft-opakované záväzok investovať do infraštruktúry."