Domov > Noviny > Obsah

Prvý železničný Číny postavený v 108 rokmi, je stále v jeho stopách

Aug 01, 2017

sincholdrail.jpg

Ako noc klesli, námestie v zhangjiakou železničná stanica bola trochu chladný a jasný, ale tam bolo len sto rokov. Zhangjiakou zhangjiakou železničná stanica s anamnézou 108 (nazývané aj Severná stanica) zároveň na 1. júla 2014 cestujúcich už nebude na podnikanie, ale stále si zachováva podnikateľskú železničný lístok minulosti viac ako sto rokov "stovky starých stanica" pre Cestovanie cestujúcich špecializované...

sincholdrail.jpg

Bola založená v roku 1909, zhangjiakou je terminus prvý Peking-zhangjiakou railway, navrhnutý a postavený China.The stanicou bol kedysi prvotriedne stanice pod jurisdikciou grémium Beijing railway s 30 riadky a 30 špeciálne. V roku 1956 zhangjiakou south station bol daný do užívania a zhangjiakou's cestujúcich tovaru podnik začal pohybovať na Južnej stanici.

sincholdrail.jpg

Pri bežnom používaní orbity stanice sú štyri skladby dokazujú vyššie uvedené slová "1907", sú vyrábané z Nemecka 1907 Peking železničných tratí, stále ticho ležať v zhangjiakou south station začiatočnému lišta na východnej strane, pozeral na tejto starovekej a každý Zmena nových pozemkov. Peking-zhangtianyou železnice je pod záštitou zhan tianyou, od Pekingu fengtai liu dediny, ktorá je asi 201.2 kilometrov dlhú, s juyongguan, badaling a shacheng, provincia hebei, ako aj zhangjiakou. Začal na 4 septembra 1905, ukončené dňa 11. August 1909, a otvoril prevádzku na 2 Október.

sincholdrail.jpg

Keď slnko yat-sen navštívil zhangjiakou. September 1912, vzal skupinové foto na stanici. Zhangjiakou bol hlavný obchodný prístav v interiéri pred železnica bola postavená najmä dobytka a kožušiny. Pred železnica bola postavená, dobytok obchod zhangjiakou tvorili tri štvrtiny objemu obchodov v krajine. Pridanie geografickej polohy zhangjiakou, História je miestom vojny. Takže čínske vybral prvý železničný, ktoré sú zabudované do zhangjiakou. Zhangjiakou parkovacie oddielu pre kreslenie.

sincholdrail.jpg

"Zhangjiakou stanica", napísaný zhan tianyou zapísaných na južnej steny stanica kancelárske, bola jedným z prvých známok zhangjiakou severnej stanice výstavba stanice a najstaršie známky zhangjiakou stanice.

sincholdrail.jpg

Na severnej strane stanice úradu, je riadok má históriu sto rokov vetra a napadnuté hnilobou haly dážď, na oboch stranách strechy na drevenej konštrukcie poukázal na tilt, eróziou vetrom a dažďom, strecha , ale s Charakteristika dekoratívny vzor Čínska republika je stále jasne viditeľná.

sincholdrail.jpg

Je to prvý "voda žeriav" používaný Peking-zhang železnice, ktorá sa používa na pridanie vody do parných vlakov.

sincholdrail.jpg

Drvivá väčšina železničných staníc sa automaticky preprogramuje a spínač môžete dokončiť svoje dielo v kontrolnej miestnosti. Zhangjiakou stále má rukoväť rozdvojeným zlomovým bodom, ktorý je tiež scenérie.

sincholdrail.jpg

Zhangjiakou stojí v cik-cak track, ktorý svedčí o jeho zaneprázdnený minulosti.

sincholdrail.jpg

Občan je natáčanie zhangjiakou stanice cez zábradlie.

sincholdrail.jpg

Zhangjiakou mesta má tri železničné stupeň crossing, všetky kontakty s zhangjiakou zhangjiakou south station stojí medzi vlak každé ráno a večer peak, nech ľudia vždy chcú počkať päť alebo šesť minút cvičiť bezpečnosť, zvýšená mestskej premávke tlak.

sincholdrail.jpg

Od 1. júla 2014 sa zmení na zhangjiakou južnej stanice cestujúcich a cestujúcich. Zhangjiakou stanice oficiálne zastaví službu cestujúcich a autobusy.

sincholdrail.jpg

Teraz, okrem vedenie službu predaja cestovných lístkov, zhangjiakou stanica má štyri vlaky v dome každý deň na noc a 108 rokov stále hrá afterheat... Budúcnosť zhangjiakou stanice, občania prejavili osobitný význam stanice a nikdy odstrániť. Je lepšie postaviť pamätník a opustiť cenné kultúry...