Domov > Noviny > Obsah

Nastaviteľný profil koľajnice vyžaduje spoľahlivé pripojenie

Jul 11, 2018

Železničná svorka je žeriavová koľajnica alebo koľajnica alebo iné železničné a pozemné príslušenstvo, je potrebné spoľahlivé spojenie. Vo všeobecnosti je príchytka na koľajnicu navrhnutá s naklonenou rovinou namiesto roviny. Aky je dôvod? Hlavným účelom je zabrániť tomu, aby sa vozidlo odchýlilo od koľaje pomocou odstredivej sily pri otáčaní.

Existuje mnoho druhov železničných klipov. Ako špeciálne koľajnice pre vozidlá a pre veľké zariadenia, ako sú žeriavy. Obvykle sa používa nastaviteľná kombinovaná koľajnica, súprava kombinácií podstavca, matice skrutiek, tlakový jazýček tlakovej hlavy a ďalšie hlavné komponenty. Pri usporiadaní závesu na každých 50 cm sa v priemere vyžaduje inštalácia súpravy a symetrické usporiadanie. Kolejnicová prípojka, ktorá sa používa, bude mať otáčanie doštičky a porucha voľnej skrutky a nastaviteľné spony koľajníc sú odolné proti opotrebovaniu gumy ako tlak, môžu zabezpečiť plynulý chod žeriavu a dlho používať čas, vyhnúť sa gnaw koľajnice na obežnej dráhe v dôsledku opotrebovania alebo roztrhnutia železnice jav.

Nainštalujte klipsy, keď musíte venovať pozornosť všetkým častiam, ktoré sú umiestnené v súlade s požiadavkami, nastavte pozíciu po skrutke, zabráňte prepracovaniu, pozorujte, keď utiahnete maticu, keď dosiahne tlak tlakového gumového gombíka 2 mm.

rail clip.jpg