Domov > výstava > Obsah

Čo je materiál použitý v železničnej klip?

Oct 18, 2017

Materiál použitý na železnici klip je liate ocele.

Liate ocele je všeobecný termín pre výrobu zliatiny železa, ktoré sa nepodrobujú eutektické transformácie počas tuhnutia. Forma liatie hliníkovej zliatiny. Liate ocele je rozdelený do odlievanie uhlíkovej ocele, legovanej ocele a liate ocele.

1. cast uhlíkovej ocele. Liate ocele je vyrobená z dreveného uhlia ako hlavné alloy prvok s malým množstvom iných prvkov. Obsah uhlíka v menej ako 0,2 percenta je cast nízkouhlíkové ocele, uhlíkovej 0,2 ~ 0,5 percenta casting uhlíkovej ocele, z ktorých viac ako 0,5% je vysoko uhlíkovej ocele. S nárastom obsahu uhlíka, silu obsadenie Uhlíková oceľ zvyšuje a zvyšuje tvrdosť. Liate ocele s vysokou pevnosťou, dobrá plasticita a húževnatosť, charakteristiky nízkonákladové, používané v ťažkých strojových častí, mlyn statív, veľké zaťaženie, ako sú hydraulické base použitých železničného vozidla výroby veľkých a dopravca efekt komponentov, ako je intenzita , bočný rám, kolesá a spojky, atď.

2. obsadenie legovanej ocele. Liate ocele s mangánu, chrómu, medi a ďalších prvkov zliatiny. Celkové množstvo zliatiny prvok je všeobecne menej ako 5%, ktoré môžu mať vyšší vplyv tvrdosť a lepšie mechanické vlastnosti prostredníctvom tepelného spracovania. Výkon odlievanie ocele je lepšia ako uhlíkové ocele, ktorá môže znížiť kvalita dielov a zlepšiť život.

3. cast špeciálnej ocele. S cieľom uspokojiť osobitné potreby legovanej ocele cast oceľ, široký sortiment, ktorý zvyčajne obsahuje jeden alebo viac prvkov vysoko legovanej dosiahnuť špeciálne predstavenia. Obsahujúce 11% ~ 14% mangánu, napríklad, môže mať vplyv na opotrebenie, vysoká mangánové ocele sa používa hlavne v mechanických banské inžinierstvo, strojné súčasti, trvanlivé, chróm alebo nikel chróm ako hlavné prvky zliatiny, s širokú škálu nerezová oceľ, korózii alebo vysoká teplota nad 650 ℃ stav artefakty, ako sú chemické, čerpadlo, ventil shell, napríklad kontajnery alebo Veľká kapacita elektrárne parnej turbíny plášťa.

Po železnici clip je určený pre žeriav koľajnice pevne spojovací kus so zemou, umiestnený pozdĺž cesty, každých 500 mm nastavenie skupiny, skupiny odmeny, za dve symetrické sady v na oboch stranách koľajnice, žeriav fungovanie štátu , môžete eseje rovno a bočný dosah. Je potrebné venovať pozornosť bezpečnosti a údržby práca počas používania železničnej klip.

9116 (1).JPG 9216 (1).jpg