Domov > výstava > Obsah

rôzne tvarované rybie dosky

May 29, 2018

Kompromisná kĺbová tyč sa tiež nazýva kĺbová dlaha. Úseky dvoch polôh sú rozdielne veľkosti a používajú sa na pripojenie platní dvoch rôznych typov koľajníc.

Stav domáceho vývoja

Nedávna štúdia odborného dizajnérskeho ústavu ministerstva železničnej dopravy a Suizhong County železničné vybavenie príslušenstvo továreň Výroba železničných prierezov cudzích rybích dosiek a ich zladenie s mostíkovou doskou, ochrannou lištou a železničným mostom v celej dutine Železná vretenová hlava, je dvoma sľubnými výskumnými novými produktmi, je podporiť využitie celej železničnej siete. Tieto dva výrobky boli 16. septembra 1990 v suizhong a jinzhou mesto vedy a techniky spoločne ministerstvo železníc pracuje identifikáciu úradu, získal komplimenty od skúšobnej jednotky na schôdzi a zúčastniť všetkých členov plne potvrdil a vysokú hodnotenie.

Tvarovaná ryska s variabilnou sekciou v tvare koľajnice

Cudzokrajné železničné pláty s variabilným prierezom (v ďalšom texte označované ako cudzokrajná rybárska platňa) a súbežne s doskou konfigurácie súčasných železničných častí rôznych železničných spojov na niekoľkých málo, sa väčšinou objavujú v prepínači a pozitívne a linka železničnej križovatky, má tiež zmenu typu hlavnej koľajnice. Celková hmotnosť koľajnice je 50 / 60kg alebo 43 / 50kg. V budúcnosti bude hmotnosť koľajnice 60 / 75kg. Za každým výrobcom výroba profilovanej oceľovej rybieho plechu je prierez, ako je jeho životnosť je krátka, opakované zhutňovanie rázov, zaťaženie nápravy za posledných viac ako dva mesiace je menej dva alebo tri týždne prestávka, skrutka je tiež ťažké uniknúť. Vzhľadom na obmedzenie technologických podmienok je obrobok drsný a jeho životnosť je ťažšie zaručená. Ak sa rozbije, ohrozí bezpečnosť jazdy.

Údržba údržby

Pracovníci v oddelení údržby a údržby by mali monitorovať stav týchto spojov a včas nahradiť poškodenú rybársku dosku a skrutky, aby sa zabezpečila bezpečnosť vozidiel. Musíte ušetriť niekoľko námestník v odbočkách zostať v rybej platni zvyšuje s narastajúcou rozbité, ako je prierez cudzej rybie dosky používať cyklus krátky, zmeniť počet frekvencií, zahŕňajúca energiu, zvýšiť verejné práce oddelenie sa veľa práce.