Domov > výstava > Obsah

Klasifikácia a inštalácie metóda medzipamäte portálový žeriav príslušenstvo

Dec 04, 2017

Portálový žeriav medzipamäte je pomocou hydraulických jar tlmiaca funkcia, keď auta zrazil okamžitý medzipamäte zohrá úlohu medzipamäte, s cieľom znížiť stupeň zničenie po dve auta narazil do seba, zlepšiť bezpečnosť vozidiel a ľudí.

Medzipamäte zariadenia portálový žeriav je rozdelený do troch druhov: fyzické medzipamäť, jar buffer a hydraulické medzipamäte.

Fyzické medzipamäť je rozdelený do medzipamäť gumy a polyuretánovej medzipamäte. Obaja majú svoje vlastné charakteristiky, gumové vyrovnávacej pamäte štruktúry je jednoduché, môže mať za následok zablokovanie, v rovnakom čase, jeho cena je nízka, je dlhá životnosť, inštalácia a údržba je tiež veľmi výhodné a polyuretánové buffer je používaný viac široko v svet.

Štruktúra jar buffer je veľmi jednoduché. Existujú tri časti, nárazníka, jar a shell. Princíp hlavnú prácu je premeniť energiu na energiu kompresie na jar keď žeriav zrazí s jar buffer zabrániť nehode.

Pracovný princíp hydraulického medzipamäte je, keď portálový žeriav je v kolízii, hydraulické medzipamäte môžete rôzne časti portálový žeriav prechádzajú procesom medzipamäte úlohu.

rubber buffer.jpg

Tak ako portálový medzipamäte nainštalovaná? Dovoľte mi povedať o tom.

Po prvé, používajte jack zdvihnite telo šróby a čistý prameň s vodou. Po dokončení inštalácie otočiť šróby nárazov okolo niekoľkokrát či jar je plne naložené do jari drážky; Či medzipamäť je proti fender; Sa prekrývajú buffer?

Potom sprej mydlovou vodou alebo mazivo na prameni malátny. Vložte silný nárazníka mydlovou vodou alebo mazacie kvapaliny do parafínového jar void. Po inštalácii šróby nárazov, nadstavby vozidla môže dať dole.

Napokon, vzdialenosť medzi tlmiče jar je problém venovať pozornosť. Vzdialenosť medzi tlmiace pružiny je rovná dĺžke nárazov. Ak stlačíte ťažšie rukou, Uvoľnite skrutky tlmiča, umožňujúce tlmiče jar relaxovať 2-3 cm.

http://www.sincholdrail.com/Crane-Buffers/Hydraulic-and-Rubber-buffer/Industrial-Rubber-Crane-buffer.html