Domov > výstava > Obsah

Gumová elastická podložka

May 16, 2018

Gumová elastická podložka, ďalej označovaná ako "gumená podložka", je dôležitou súčasťou konštrukcie koľají, inštalácie medzi oceľovými a betónovými podvalmi, jej úloha je prevažne cez stopy vysokorýchlostného vibračného vozidla a nárazu vozidla, chráni cestnú plošinu a spánok, a signálny systém pre elektrickú izoláciu, prídavné gumové dosky, pretože holé v atmosfére po dlhú dobu, aby sa opýtať dobré prirodzené starnutie odolné a studené odolné, tepelne odolný výkon, metro s gumovou doskou má dobré tlmiace vlastnosti, ako je nízka hluk.

rail pad (2).JPG

Charakteristika gumenej podložky:

1. Odolnosť proti nárazom, odolnosť proti starnutiu, odolnosť proti opotrebovaniu, stabilita, odolnosť proti vysokej a nízkej teplote sú silnejšie, sú to prírodný kaučuk, butylbenzénový kaučuk, neoprén, HDPE, EVA, vysokohustotný polyetylénový kompozit, rôzne teploty nie sú ľahko deformovateľné alebo zlomené.

2. Dlhý servisný cyklus, nízke náklady na údržbu a výmenu.

3. Všetky druhy oceľových koľajníc, napríklad 43KG, 50KG, 60KG atď., Sú vhodné na pokladanie všetkých druhov pražcov, ako sú drevené vankúše a betónové vankúše. S vysokou silou, odolnosťou proti nárazom, dobrým izolačným výkonom, odolnosťou proti oderu, nízkou deformáciou, vysokou pevnosťou, odolnosťou proti starnutiu, bez bahna, dlhou životnosťou a jednoduchou inštaláciou. Použitie železničných gumových podložiek môže výrazne zlepšiť dopravnú kapacitu motorových vozidiel, znížiť počet križovatiek a vyhnúť sa dopravným nehodám spôsobeným motorovými vozidlami. Stojí za to byť široko používaný v sociálnych výhodách v oblasti bezpečnosti a ochrany životného prostredia. Životnosť gumového tesnenia je viac ako trikrát dlhšia ako životnosť pôvodného obchodného panela a experimentom sa ukázalo, že tlak môže byť stabilný a stabilný bez deformácie nad 80 ton. Gumová podložka je vyrobená z gumy ako hlavná surovina, vedecký vzorec a špičková technológia výroby. Gumová podložka je v súlade s požiadavkami na rýchlosť železnice a ochranu životného prostredia, môže zlepšiť dopravnú kapacitu lokomotívy. Propagácia výroby gumových dosiek úplne zmenila prijatý železničný priechod dlhodobý, ako je asfalt, kameň, oceľové dosky, ktoré boli staré položené, zmenili každý prechod nerovnomerný, zaostalosť častých nehôd a údržbu, viac ako domáce , skutočnosť, že krásne a rýchle inštalácie ochrany životného prostredia, praktické, silné pevná bezpečnosť je čoraz viac vyčnieva. Tlak, odolný proti opotrebovaniu, ľahko sa inštaluje, kontakt s povrchom cesty je pevný, vozidlá bez nárazu a hluku, dobrá bezpečnosť USES guma špeciálny a profesionálny dizajnový inštitút ministerstva železníc spoločne vyvinuli vysokú novú technológiu, pokročilú technológiu a detekciu znamená, že kvalita produktu dosiahla domácu úroveň.