Domov > výstava > Obsah

Zvárané spojenie

May 24, 2018

Zváranie spojov zvárania koľajníc (be) sa vzťahuje na koniec koľajnice s metódami zvárania bez otvorov pre skrutky, bez zvárania koľajových zváraní do spojitého spojenia dlhej koľajnice. Aby sa zváracia hlava s dlhou koľajnicou dosiahla mechanickú výkonnosť oceľovej koľajnice s bezpečnou bezšvíkovou čiarou pod teplotnou silou, môže metóda zvárania koľajníc používať oceľový odporový zvárací stroj, tlakovú plošinu koľajnice a vlnovú vlnu atď. Zváracia hlava by nemala mať tvrdé ohýbanie, falošné zuby, nesprávny stôl a iné chyby vzhľadu a nerovnosti povrchu koľajnice, aby vyhovovali požiadavkám plynulého chodu.

Zváranie koľajníc

Zváranie koľajníc sa vzťahuje na použitie odporového zvárania, tlakové zváranie, zváranie hliníka, oblúkové zváranie a iné metódy zvárania nebudú otvory skrutkových koncoviek skrutiek a bez ukostrenia koľajnice štandardnej dĺžky postupov zvárania koľajníc dráhy rastu.

Zváračská operácia

Zváračská operácia sa zvyčajne rozdelí na tri etapy: prípravnú fázu koordinácie, vyrovnávanie, koncová deratizácia, podávanie a inštalácia suchej formy; Základná etapa predohrevu a zvárania a oprava operácie, ako je odstránenie zvaru zvárania, brúsenie zvaru, usmerňovanie a narovnávanie, inšpekcia a inšpekcia atď.

klasifikácia

Podľa zvárania továrenského priemyslu a bodového zvárania. Zváranie v továrňach môže dosiahnuť vysokú mechanizáciu, automatizáciu, ľahko sa zaručuje kvalita zvárania, účinnosť výroby je vysoká. Bodové zváranie môže vykompenzovať nedostatok dlhých železničných prepravných zariadení.