Domov > výstava > Obsah

Gumová podložka pre železničnú je nainštalovaná medzi železnicou a betónové podvaly

Mar 15, 2018

Lišta gumová podložka je dôležitou súčasťou skladby konštrukcie, inštalácia medzi oceľové a betónové podvaly, jeho hlavnou funkciou je cez sprievodca železničného vankúš vozidla, vysokorýchlostné vibrácie a vplyv, chrániť násypom a sleeper, ako aj izolácia systém elektrického signálu, okrem gumová podložka z dlhej expozície do atmosféry.

Táto požiadavka má preto dobré proti starnutiu, studenej odporu, odolnosť voči teplu, tlmenie, nízka hlučnosť metra gumové podložky.

Charakteristika železničnej gumové podložky:

1. model je kompletný, čo je vhodné na lepenie všetkých druhov koľajníc, ako 43 KG, 50 KG, 60 KG, atď.

2. tlmenie, proti starnutiu, odolný proti opotrebeniu, vysoká stabilita, odolné voči nízkym teplotám, styrén výrobky sú prírodného kaučuku, butyl kaučuku, neoprénu, HDPE, EVA, vysokohustotného polyetylénu kompozitné, akými sú vysoko elastické výrobkov a rôzne teploty je nie je ľahké deformácie alebo zlomeniny.

3. dlhá služba cyklu, nízka údržba a náklady na výmenu.

Lišta gumová podložka je vyrobená z gumy ako hlavnej suroviny, vedecký vzorec a high-tech výrobné technológie. Ton rail gumová podložka spĺňa požiadavky rýchlosti a ochrany životného prostredia a môže zlepšiť transportnú kapacitu lokomotíva.Výroba a predaj gumovú podložku, úplne zmenil dlhodobom užívaní železničné križovatky asfalt, kameň, oceľ a iné staré položený, zmenil kríž, častých nehôd, častú údržbu zaostávania mnohých domácich po položený, v skutočnosti, krásne prostredie, rýchla inštalácia je praktické, pevné a tuhé, bezpečnosť je stále viac a viac zrejmé.Veľký tlak, nosiť odolnosť, jednoduchá inštalácia, pevný kontakt s road, dopravu cez žiadny vplyv a hluku, bezpečne používať gumové špeciálnych agentov a profesionálny dizajn ústav Ministerstva železníc vyvinutí high-tech, moderné technológie a detekcie znamená, kvalita výrobkov dosiahnuť úroveň domácich podobných produktov.

Naša spoločnosť železničnej gumové podložky produkcia je veľmi kontroly kvality a riadenia.Výroba železničných gumová podložka je regulované podľa systému kvality ISO9001-2008 a má plnú sadu testovacie zariadenia na zabezpečenie kvality našich gumové podložky na splnenie požiadaviek zákazníkov.