Domov > výstava > Obsah

Zabezpečenie kvality železničnej zváranie

Mar 29, 2017

welding.jpg

Akreditácia je súčasťou šesťmesačného preskúmania a zlepšovania systémov hodnotenia kvality zabezpečiť, že jeho operácie spĺňať železničný priemysel medzinárodná norma pre súlad a vysokú kvalitu tavné zváranie.

Wayne Wild, generálny riaditeľ, HTA Group, povedal: "Sme vytipovali akreditácie v roku 2016 ako strategické požiadavky umožňujúce výrobu bezpečnosti kritické body koľajových výrobcu OEM a dodávateľského reťazca."

"Nová akreditácia povedie k HTA skupiny pokračujúceho rastu v sektore prostredníctvom rozvoja kľúčových kont aktuálnych a ďalšiu klientelu."

Dodal, že okrem výroby, sú v popredí HTA's business inžinierstvo a riadenie projektov s cieľom podporiť jeho rastúci zákaznícku základňu, z prísne proces uvedenie nového produktu APQP, PPAP a FAI, prostredníctvom zásob zásoby podržaním len v čase dodávky.

Vzhľadom k tomu, spájajú svoje sily s Lancashire-založené strojárstvo a výroba spoločnosti WEC skupiny v roku 2016, HTA má teraz prístup k nepreberné množstvo ďalšie výrobné služby železničného odvetvia vrátane rezanie vodným lúčom, tube, rezanie, CNC obrábanie, prášok lakovanie a ďalšie.

V súlade so záväzkom skupiny kvality, HTA tiež nedávno dosiahol úplný súlad označenie CE s certifikátom STN EN 1090-1, až do a vrátane vykonania trieda 4.

Tieto nové akreditácie dopĺňať existujúce spoločnosti ISO 9001: 2008 akreditácie, ako aj rôznych iných schválení, ktoré sa konajú od OEM zákazníkov.