Domov > výstava > Obsah

Metóda využívania železničnej klip

Oct 18, 2017

Madlo klip isvery rozsiahle aplikácie v strojov, dnes hovoriť o obsahu predstavenstva crawler crane: žeriav patrí nebezpečnejšie špeciálne vybavenie, štruktúra návrhu, výroby a inšpekcie sú národná norma a pevné pásové dosku bez návrhu normy alebo špecifikácie. Žeriav bezpečnostných nehôd, mnohé sú spôsobené pevné vinou predstavenstva crawler. Preto študoval rozdelenie namáhania lišta klipu a dúfat poskytnúť primeranú analýzu metóda a dizajn základ dosku.

Analyzuje dynamiku železničného mostu žeriava, s cieľom zlepšiť hák, Chyť vedierko alebo objekt elektromagnet, cez most, majúc zaťaženie na kolese, a to prostredníctvom kontaktu s kolesom a koľajnicou, a potom nahrať z orbit, obežnej dráhe tanier, nosníky až do zem. Napájanie obvodu je analyzovaný v troch smeroch, t. j. pozdĺžne, priečne a pozdĺžne sily. Keď žeriav statické, trajektórie pod vlastnou váhou, vplyvom nominálne zaťaženie mrežové ťažkej pozície a v dynamickej, funkciu a vibrácií žeriav je kolísanie zaťaženia, Štart, akceleráciu, vplyvom kolesa dezénu. Nerovnomerné ihrisku dráhy a tretry na trati.

Pomocou kompozitných prehľadávač nastaviteľná doska prekonať vinou tradičné Vodiaca lišta používajú, upravte tradičné doska používa je často priame a oceľové koľajnicovej ocele tlak rod. Po inštalácii nezaručuje mať spoľahlivý kontakt dosku železničnej, niektorí nie horizontálnom smere po inštalácii pevnú dosku, po normálnom zaťažení alebo tepelnej rozťažnosti spôsobenej orbit pozdĺžny pohyb po opotrebovanie, spôsobené tanier bolt uvoľnenie, tanier rotácie, spôsobiť stopy na povrchu opotrebenie a hlod železničnej, spôsobuje vážne škody na koľajnicu, to tiež ovplyvniť hostiteľa hnacieho mechanizmu kolesa opotrebenia a poškodenia. Prehľadávač nastaviteľná kompozitné dosky môžu byť stanovené horizontálne a môžete upraviť umiestnenie dráhy vodorovne, ako je QU80 doska umožňuje rozstup naklonenie priečne zarovnanie 15 mm.

QU120 doska umožňuje napríklad horizontálneho nastavenia koľaje 20 mm. Má samostatne uzamykanie, spoľahlivá Požičovňa okruh, a zabraňuje šíreniu vystavený veľkým kolesom tlak migrácie. Prijať zrýchlený pružná sila vo vertikálnom smere. Menovite, tlak jazyka, jazyk je trvanlivé, odolnosť voči olejom, vysoká Teplotná odolnosť, antikorózna syntetická guma.