Domov > výstava > Obsah

KBK žeriav flexibilný ľahký kombinácia systému

Mar 06, 2017

1, dobrú spoľahlivosť, vysoká stabilita

Súčasti systému KBK ľahkého žeriavu sú všetky štandardné moduly, garantovať vysoko-hlasitosť, high-kvalitné produkcie a teda systém je veľmi spoľahlivé; systémový modul je hlavným orgánom tri špecifikácie profily valcované za studena, pevnosť, dobrý stuhnutosť, ľahké chudnutie, stabilita systému.

2, silné prispôsobivosti

KBK žeriav systému môžu byť navrhnuté podľa potrieb rastlín, flexibilitu pre návrh a inštaláciu systému žeriav od Banachova dodanie vysokopresné multi-bod, multi-beat automatizované prenosové linky, je možné ľubovoľne kombinovať. Môže byť použitý pre nový dizajn závodu môže byť použitý transformácie alebo rozšírenie starého systému.

3, jednoduchá inštalácia, nákladovo efektívne

Inštalácia systému KBK je veľmi výhodné, profily a štandardné moduly použiť len medzi skrutky je možné ušetriť miesto rastlín a okolie, výrazne znižuje ľudské zdroje, zvyšuje efektivitu produkcie, čím sa zníži spotreba energie a zlepšiť efektivitu podnikania systém možno je ručne prevádzkovaná, môžete tiež dosiahnuť automatická, poloautomatická prevádzka, efektívnu prevádzku.