Domov > výstava > Obsah

Izolované železničné spoj

May 22, 2017

Izolované železničnej spoločného je akýmsi z železničné spoje, zvyčajne používané na určenie polohy vlaku na účely bezpečnej signálu. Je nevyhnutnou súčasťou pri železničnej trati circuitries ktorý ovláda signalizačné a rozbité železničnej identifikačné systémy. Vyrábame a dodávame mnoho rôznych typov spojov železničnej izolované založené na typ účinnosti aplikácie a inštalácie. Naše kĺby izolované lišta sú vyrobené z ocele alebo polymérnych kompozitov a majú mnoho výhod, ako napríklad: vysoká bezpečnosť, silné spoľahlivosť a životnosť vo všetkých klimatických podmienkach.

insulated-rail-joint.jpg


V súčasnosti naše vzory izolované železničných spojov hlavne obsahovať nasledujúce súčasti:

  • dve železničné sekcie rez kolmá k osi koľaje,

  • jeden koniec post,

  • dva spoločné bary (tiež známy ako ryby dosky),

  • šesť (alebo štyri) skrutky, matice & podložky,

  • elektrický izolačný materiál listov.

insulated-rail-joint-components.jpg

Izolované železničné spoje sú ďalej rozdelené ako lepené alebo non-lepené izolované železničných spojov. Lepené izolované železničné spoje sú lepené izolované železničných spojov. Non-lepené izolované železničné spoje sú v podstate skrutkové spoje majú nejaký druh elektrické izolačné vlastnosti.


Lepené izolované železničných spojov

Lepené izolované železničnej spoločného obsahuje lepených izolačných materiálov omotanie okolo každý kontaktovanie povrchu elektricky izolovať ich. Lepené izolované železničné spoje vyrábajú v tepelným procesom v továrňach aby sa ovinúť izolačných materiálov po celom povrchu všetkých kovových komponentov na zabezpečenie elektrickej izolácie každého komponentu.

Glued-Insulated-Rail-Joints.jpg


Lepené izolované železničných spojov


Non-lepené izolované železničné spoje sú vyrobené z polyuretánu, viazané na mikro zliatiny spoločný bar sekcie. Polyuretán prijmeme na výrobu-lepené izolované železničné spoj je špeciálne formuloval zlúčenina, ktorá je vysoko odolná voči poškodeniu ultra-fialové, ozónu, poveternostným vplyvom, oderu, alebo otrasom a ohnutie zdôrazňuje železničnej dopravy. Husté polyuretánový materiál je pevne viazané na celom železničné spoj a zabezpečuje vynikajúcu izoláciu medzi spojom a koľajnice.

Ako profesionálny výrobca železničných spojov, sme úspešne zvýšiť trať modulus okolo kĺbu, izolované železničnej, ktorá minimalizuje okolité spáč Priehyby a teda ohýbanie kmeň / stres rozsahy v spoločnom bary. Naše kĺby izolované rail spĺňajú všetky súčasné medzinárodné štandardy, a všetkých testovacích dát je k dispozícii na požiadanie. A kreslá môžu byť upravené podľa vlastných požiadaviek. Pri objednávke uveďte prosím rail veľkosť železničnej vŕtanie skrutka priemer a elevácie.