Domov > výstava > Obsah

Ako odstrániť tri spoločné problémy kotevné skrutky?

Sep 25, 2017

Kotevné skrutky sa používa pevné spojenie, ale v procese používania často zobrazujú niektoré bežné problémy, ako napríklad: kotva bolt centrum odchýlka, veľmi nevhodné a ukotvenie bolt skrutka uvoľnenie tri veľké problémy, ako sa vysporiadať s týmito problémami?

anchor bolts.jpg

Odstrániť tri problémy kotevné skrutky:


1. liečba centra odchýlka.

Keď skrutka priemer je menšia ako 30mm a centrum odchýlka nie je do mm (10 ~ 30) mm, skrutka budú spálené červeným plameňom kyslík acetylén a zváranie tanier posilní po ohýbanie s kladivom, aby sa zabránilo bolt z tesnej Lance a zotavil. Skrutka priemer je väčší ako 30mm. Keď je odchýlka väčšia, skrutka môže odrezať a zvárané oceľové dosky v strede skrutky. Ak je skrutka nie je dostatočne silné, dĺžka oceľového plechu musí byť 3 ~ 4 krát priemer skrutky.

2 výška kotevné skrutky nie je kvalifikovaný

(1) pri kotevné skrutky je príliš vysoká, ho môže znížiť späť na vlákno.

(2) keď skrutka je nízka a rozdiel je menší ako 15mm, skrutka byť červený acetylénovým plameňom a potom predlžujú. Úsek metóda je: uprostred dvoch prekrývajúcich sa tanier nastaviť doštičkou s otvormi a oblek na kotevné skrutky, používanie neštandardných maticu krútiacim momentom utiahnuť, burn spin červenou vziať silu skrutka, skrutka je príliš nízka a rozdiel viac než 15 mm , možno v okolitých kopať hlboké diery, asi 100 mm od zdola nahor, bolt rez, Ostatné auto sa rovnaký priemer nové zváracie neštandardné skrutky a dve železné výstuže. Dĺžka železnej tyče je asi štyrikrát až päťkrát priemer skrutky.

3. zem skrutka je voľne v nadácii.

Skrutka uvoľnenie bolt prvý knock späť na mieste a založí diera lopatou do tvaru stredne veľký, dve malé hlavy, a potom na skrutku zvárané (vertikálne a horizontálne dva okrúhle ocele, opláchnite čistou vodou bude pit a škárovanie, napríklad tuhnutia a potom obra w nadol skrutku.