Domov > výstava > Obsah

Trvanlivosť, kratšie trvanie, nižšie šmýkanie železničnou dopravou

Oct 26, 2017

Železničná vysokotlaková železnica môže zlepšiť trvanlivosť, skrátiť dobu výstavby a znížiť znečistenie.

Pásová malta sa skladá z cementového materiálu, miešania minerálov a vysokého výkonu. Zmiešajte vodu do otvoru skrutky a pod vedením vytvorte jednotnú prepravnú hmotnosť na vrchu prístavu, prístaviska a vysokorýchlostných vlakov, ktoré môžu vynútiť, zlepšiť trvanlivosť, skrátiť dobu výstavby a znížiť znečistenie.

Pri miešaní by sa lopatky mali pomaly pohybovať, aby sa dno a steny valca držali na suchom materiáli; Zmiešajte čepel na povrch kvapaliny, aby ste zabránili tomu, aby bol vzduch pripevnený kalom. Základný betónový povrch je čistý a čistý. Časti (ako oceľové dosky), ktoré sú spojené s veľkosťou sedadla, sú odstránené z hrdze a oleja. Čepeľ musí byť utiahnutá, aby sa zabránilo úniku bahna. Povrch betónovej základne vodnej suspenzie 4 až 24 hodín pred zavlažovaním sa aplikuje na zmáčanie.

Počas napájania sa voda nesmie napojiť. Po každom vrecku (25 kg) vody 3. Podiel je 5 kg miešania vody, napríklad akumulácia väčšieho prietoku, môže byť znížená s príslušnou spotrebou. Caterpillar malta je druh prirodzeného kameniva, má dobrú likviditu, vysokú pevnosť v tlaku, dlhú pracovnú dobu, ekonomickú, kompaktnú, bez kontrakcie, bez hrdze, bez kovového agregátu, skutočnú konštrukciu, neustále zlepšovanie, dobrú priľnavosť, húževnatosť.

Po pridaní určitého množstva vody do miešacej nádoby vložte suchý materiál do vedra, premiešajte a potom nalejte zvyšok do miešadla a skontrolujte 3-5 minút od začiatku až po koniec. Pri napájaní pokúste sa čo najviac vybíjať z boku, aby ste uľahčili uvoľňovanie vzduchu medzi zemou a betónom. V prípade potreby použite bambusové tablety a ďalšie nástroje na vedenie.

Po začatí zavlažovania musí voda pokračovať nepretržite. Odstránenie formy musí byť ukončené vo vode po 24 hodinách a forma zostane po odstránení formy. Teplota vytvrdzovania musí byť vyššia ako 15 ° C, doba vytvrdzovania je 7 dní. Ak je teplotné pole nízke, vytvrdnutie cyklu sa správne rozšíri. Zakryte mokrou slamenou taškou alebo látkou nad vodou, ktorá bola napojená, a posypte niekoľkými dolármi vody každý deň. Izolačné opatrenia musia byť vykonané v zime.