Domov > výstava > Obsah

Domáce železnice špice síry kotva silu tester, sulfonát anchorage silné.

Feb 09, 2018

Železničná betónové podvaly skrutku síry anchorage silu tester.

Účel:

Betónové podvaly skrutiek používaných v železničnej v Číne sa vyznačujú vysokou pevnosťou, spoľahlivé použitie, nízkonákladové, pohodlné konštrukcia a ľahká údržba. Je však potrebné zabezpečiť kvalitné síry kotvenie dosiahnuť uspokojivý efekt. Nástroj na testovanie je testovacieho zariadenia na testovanie kvality betónové podvaly síry. Je vhodný pre detekciu a stavebné kvalita prijatie, riadiacu jednotku a príslušné laboratórium nové techniky vedenia, stopu základne, line revízie a údržba. Použité na dohliadať na kvalitu síry anchorage.

Úžitkového vzoru je vyťahovací nástroj pre železničné cement spáč skrutku. Skladá sa z base, ťahanie tyč, elastické kužeľ hlavy, sprísnenie tyč, zdvíhanie orech, card ring a axiálne ložiská. Vytiahnite tyč s vonkajším závitom duté tyče a spracovaním musí zodpovedať hlavice elastické kužeľ kužeľ, elastické kužeľ hlavu kužele spracovanie tiež má niekoľko elastické slot, base vyhnúť spáč vypuklý povrch a železničnej prevýšenia železničnej základne a spracovanie majú a , skrutkové tyče môžu byť odstránené. Pri použití vytiahnuť rod skrutkovanie v base umiestnené na podvaly, aby vlákno špice, prostredníctvom ktorého elastické kužeľ hlavu tyčinkou skrutky skrutku na skrutku zásobníka, skrutka a odstráňte skrutku tyč, zatekaniu limit jazdy utiahnite tyč bola príliš vysoká. Zase twist zdvíhacie matice, vytiahnite tyč ždímal von, v procese skrutku out, elastické kužeľ hlavu vytiahnite tyč pri pôsobení kužeľ, závitom spike upínania, a vytiahnite tyč pohyb smerom skrutku spoločne , ale základ spáč zhutnením, aby kotva do spacích je súčasťou zásobníka a kotvenie síry Malty bond efektu medzi škodu a bude hrot vytiahne

Hlavné využitie:

1. test proti ťažnú silu síry kotevné skrutky priamo na betónové podvaly dohliadať na kvalitu konštrukcie uchytenia síry.

2. test pevnosť síry kotviace prestriekanie test kvality výrobku anchorage agenta.

3. nosnosť: 80 KN.

Metóda na detekciu anti-ťahanie sily závitmi:

Na zistenie spike rezistencie vykonáva na kotvu spáč.

1. Inštalácia detektor

Skrutku ťahať tyč s lúč do nevyskúšaných špice, miesto vzpriamenej post na ramene a spojiť sa s upínacie maticou.

2. Umiestnite čerpadlo na platforme spáč, zase upínacie maticou alebo čerpadlo tlakové rukoväť hostiteľa lúča kontakt čerpadlo s nástrojom (módne sily) a udržanie základnej úrovni lúč.

3. Nainštalujte nástroj na vrchole meracieho lúča prístroja, ktoré môžu byť použité.