Domov > výstava > Obsah

Stavebných metód a techník kotevné skrutky na škárovanie

Aug 07, 2017

Stavebné Metóda zem bolt Škárovanie sa tiež mieša v počiatočnom štádiu. Problémy, ktoré treba venovať pozornosť v procese miešania sú nasledovné:

Pri miešaní sa cement base škárovanie materiálov, vody malo doplniť podľa požiadavky product.2. Mechanicky by ste mali zmiešať cement škárovanie materiálov. Pridáme 2/3 vody a miešajte asi 3min. Potom pridajte zostávajúcu vodu a miešajte, kým hladký. Ak produkt AGM - 290 je špecifická, sa miešať v súlade s jeho requirements.3. Mix a miesto neďaleko škárovacou stránky.

anchor bolt grouting.jpg

Priniesť bolt ukotvenie škárovanie 1. Kotva stavebné technológie kotevné skrutky by mali spĺňať nasledujúce požiadavky: (1 (2) (3) čistou vodou akumuláciu čistenie očí, Čistenie oko skrutky povrch olej a hrdze (4) Vloženie bolt prispôsobiť pevné (5) miešania AGM - 290 škárovanie materiál 6 Build 7) liečenie pálenie installation.2 zariadenia. Kotva diery pre skrutku, úroveň odchýlka otvoru bolt nebude väčšia ako 5 mm, zvislosť odchýlka nesmie byť väčšia než 5 ° bolt hole steny mal byť drsný, diery by mali byť čisté, nesmie mať plavák popola, olej a iné nečistoty , škárovanie predtým namočené vo vode pre 8-12 h, zrušte akumulácie vôd v diere. Keď teplota prostredia je nižšia ako 5 ° C opatrenia treba predhriať, majte teploty na viac ako 10 ° C.3. Odstránenie mastnoty a hrdza na povrchu kotviacich skrutiek pred grouting.4. Polohy skrutky sa nastavujú podľa požiadavky pri miešaní cement škárovanie materiálu do diery pre skrutku. Je zakázané vibrovať v procese injektáž. Po dokončení škárovacej skrutky by nemali byť upravené again.5. Povrchu perforovaného škárovacou vrstvy by mala byť asi 50mm pod povrchom základne betónu.

Je tiež dôležité dávať pozor na údržbu po škárovanie škárovacia:

Denná priemerná teplota je nižšia ako 5 ° C, zima výstavbe by podľa konštrukcii zimných a spĺňajú tieto požiadavky: 1. opatrenia treba predhriať pred škárovaním nadácie povrchu, aby teplota nad KTC , a jasné water.2. Tlakovom stupeň cementových škárovacou materiál nesmie byť nižšia než 5MPa pred zmrazením. Injektáž, vysoká teplota klímy prostredia stavebné stránky teplota je vyššia ako 35 ° C, vysokú teplotu klímy pozastaviť výstavbu a by mali spĺňať tieto požiadavky: 1. 24 h pred zálievkové prijať opatrenia na zabránenie škárovacou miesto priamemu slnečnému žiareniu ani iné teplo radiation.2. Prijať vhodné opatrenia na pohode, kontakt s cementom škárovanie materiálu a vybavenia teplota dosky betónové základy nesmie byť väčšia než 35 ° C.3. Kalu do teploty formy nesmie byť väčšia než 30 ° C.4. Prijať hydratačný údržbových opatrení po polievaní.