Domov > výstava > Obsah

CGWK séria žeriavových koľajníc

Nov 13, 2017

CGWK séria žeriavových koľajníc

Žeriavová koľajnica je pevná, ktorá sa používa hlavne pre závesovú lištu žeriavového nosníka so šírkou menej ako 350 mm a šírka koľaje je menšia ako 132 mm.

1. Vlastnosti série CGWK:

(1) Základná doska CGWK s dvojitým bočným zváraním pomocou oceľového žeriavového lúča na krídle pozdĺž zvárania dosky zabezpečuje, aby žeriavová priečna sila hladká rovnomerne na žeriavový nosník a vyhnúť sa veľkým otvorom na prírube žeriavového nosníka.

(2) Základná doska CGWK a horná výstužná doska sú spojené guľovým kĺbom. Pri bočnom pôsobení sily je preto povolené vychýlenie. Môže sa použiť na zníženie poškodenia konštrukcie koľajnice, žeriavového lúča a brzdového systému.

(3) Základná doska CGWK je zváraná na podlahu koľají 1 m / m, čo môže hrať dobrú úlohu pri obmedzovaní pravého a ľavého chodu trate.

(4) Špeciálny skrutka CGWK činí silu rozumnejšou a horná krycia doska je zbúraná a voľná, čo poskytuje najvýhodnejšie podmienky pre konštrukciu, inštaláciu a údržbu.

(5) Malý objem, nízka hmotnosť, veľký stres, hospodárny a krásny.

2. Výber a usporiadanie CGWK:

(1) Podľa modelu železničnej dopravy, ktorý poskytuje návrh, mali by sa vybrať príslušné modely CGWK, ako napríklad TG43, ktoré by sa mali vybrať ako cgwk-43.

(2) CGWK pevná spojovacia dráha, inštalácia vyžaduje hornú šírku príruby žeriava. (pozri obrázok B)

rail clip.png

3. Inštalácia CGWK:

(1) Pred montážou musí byť priamka požadovaná.

(2) Polohovanie základnej dosky. V smere žeriavu je usporiadaná základňa vzdialenosti 500 mm a stred vertikálneho stredu skrutky je umiestnený v strede koľajnice. Alebo základňa základnej dosky je poloha 1m / m.

(3) Zvárateľná základová doska. Dvojstranné 6mm tyčové uhlové zváranie.

(4) Zostavu upevnite v nasledujúcom poradí:

Skrutka je na mieste - horná krycia doska - plochá podložka - pružinová podložka - upevnenie matice