Domov > výstava > Obsah

Zliatina hliníka KBK sledovať v použití procesu je potrebné venovať pozornosť tomu, čo problém

Mar 06, 2017
Po prvé, používanie trate nemôže byť preťažené a nemôže niesť personál alebo tovar mimo vecí; toto zariadenie sa zvyčajne používa v dielni, v sklade alebo v podmienkach tejto príležitosti, samozrejme má určité pracovné prostredie Požiadavky, to znamená, že teplota okolia musí byť zachovaná v určitom rozsahu štandardov.

S rozvojom priemyslu, teraz veľa užívateľov nebude inštalovať takéto zariadenie v prostredí relatívne vysokej nadmorskej výšky, zvyčajne pokiaľ možno v interiéroch. Použitie procesu pracovného prostredia, ktorý nie je horľavý a výbušný tento nebezpečný tovar, ak pracovné prostredie okolo existencie korozívnych plynov alebo predmetov, potom tiež potrebné prijať ochranné opatrenia na zariadení, aby sa zabezpečilo, že použitie podmienky trate, aby spĺňali príslušné požiadavky a požiadavky.

Po druhé, zariadenie pred začiatkom práce musí byť účinné pre zdvíhací mechanizmus, aby sa zabezpečilo, že súčasti nezbavia situáciu a výkonnosť zariadenia by mala byť úplná a účinná; pred operáciou, ale aj na časti prevodovky, časti, ale aj dôležité štrukturálne mazanie, maziva musia spĺňať požiadavky, kvalita musí prechádzať.