Port Crane Rail Foundation Vysoko pevná epoxidová malta

Port Crane Rail Foundation Vysoko pevná epoxidová malta Úvod SINCHOLD Epoxidový injektážny materiál vrátane A (živica), B (tvrdidlo), C (výplň) troch komponentov, výrobok je vyrobený z vysoko kvalitnej živice a rafinovaného balenia, 100% pevných látok, okrem prchavých škodlivých materiálov, ako sú ...

Podrobnosti o produkte

Port Crane Rail Foundation Vysoko pevná epoxidová malta

Predstavenie výrobku

SINCHOLD Epoxidový injektážny materiál vrátane A (živica), B (tvrdidlo), C (náplň) troch komponentov, výrobok je vyrobený z vysoko kvalitnej živice a rafinovaného balenia, 100% pevných látok, s výnimkou prchavých škodlivých materiálov, ako je rozpúšťadlo. Teplota v miestnosti po úplnom zmiešaní každej skupiny materiálov v troch zložkách sa môže použiť bez pridania ďalších zložiek. Epoxidový injektážny materiál pre dlhodobé použitie v oblasti vibrácií, nárazov a chemickej korózie sekundárneho injektážneho zariadenia inštalovaného tak, aby poskytoval trvalé riešenie, neustále preukazuje, že značne predlžuje prevádzkový cyklus životnosti zariadení a častí.

Parameter produktu (Špecifikácia)

7.png

Funkcia a aplikácia produktu

1. Sekundárne inštalovanie inštalácie rôznych zariadení s vysokým vibráciám, ako sú kompresor, čerpadlo, dierovačka, drvič, obrys guľových mlynov atď.

2. Zaliatie základov zariadenia, kde ľahko trpí chemickou eróziou.

3. Zalievanie v tlakovom priestore, ako je podklad koľaje, nosná konzola mosta.

4. Betonárske vystuženie kotvových skrutiek, oceľových zariadení a stavebných konštrukcií.

5. Používa sa ako samonivelačná malta na povrchu betónu, kameňa, ocele, dreva a ďalších.

6. Pevné spojenie železa, železnej tyče a tyče.

Poznámky: Vyššie uvedené údaje testované pri teplote 25-30 ° C, potrebná doba dosiahnutia vyššie uvedeného kritéria sa predĺžia, ak je pod touto teplotou.

Podrobnosti o produkcii

1. Vysoká pevnosť, skorá pevnosť: poskytujú mechanické vlastnosti, ako je pevnosť v tlaku a priľnavosť, ktoré sú oveľa lepšie ako materiál na báze cementu, vyššia skorá pevnosť.

2.Nízka exotermická špička: doba prevádzky môže dosiahnuť 120 minút (25 ° C), vhodná pre masové injektáže.

3. Žiadne zmršťovanie: zaistite, aby hotová injekčná vrstva bola úplne v kontakte s povrchom ložiska, zabezpečte vysokú presnosť montáže zariadenia.

4. Vynikajúca odolnosť voči tečeniu: Materiál epoxidovej injekcie sa môže dlhodobo používať bez plastickej deformácie v zlom fyzickom stave striedania zmrazovania a rozmrazovania a kompresie vibrácií pri teplote od - 50 ° C do 80 ° C, aby sa zabezpečilo presné umiestnenie zariadenia dlhší čas ,

5. Vynikajúca húževnatosť: Epoxidový injektážny materiál môže rozpustiť akékoľvek dynamické zaťaženie, ktoré môže viesť k roztrhnutiu vrstvy cementu, ktorá sa dodáva pohyblivým zariadením.

6. Odolnosť proti korózii: schopná dlhodobej kontaktnej korózie chemických látok, ako sú kyseliny, zásady, soľ, mastnoty atď.

8.jpg9.jpg

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti o balení: 25 kg / taška

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T

Komponent A: železný bubon Komponent B: plastový bubon Komponent C: plastový tkaný vak

Čistá hmotnosť každej skupiny: 117,5 kg, dostupný objem injektáže: 57,4 litra. (Pri zmenách teploty je možné menšie fluktuácie, pre podrobnosti prosím skontrolujte protokol o kontrole z výroby). Prídavná farba: červená.

10.jpg


Ak idete na veľkoobchodné prístavné žeriavové železničné základy vysoko-pevná epoxidová injektáž vyrobená v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Hot Tags: port žeriav železničné základy vysoko-pevná epoxidová malta, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značky, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť