Vysoko pevná nezmršťovacia zmes

Výrobok s vysokou pevnosťou bez zmrašťovania Výrobok Funkcia a využitie: Na základe cementového základného gélového materiálu, minerálnej prísady a vysoko účinnej zmesi pred výrobnou výrobou. Pridajte zmes vody a nalejte do otvoru skrutky a pod koľajnicou, aby ste dosiahli rovnomerné zaťaženie ...

Podrobnosti o produkte

Vysoko pevná nezmršťovacia zmes

Predstavenie výrobku

SINCHOLD Železničná malta sa skladá z vysokopevnostných cementových materiálov, rôznych prídavných zmesí a vybraných agregátov vyrobených zo špeciálnych plavidiel s vysokou tekutosťou, žiadnym zmršťovaním, skorou pevnosťou a vysokou pevnosťou a ďalšími vlastnosťami, ako je špeciálna železničná malta.

Parameter produktu (Špecifikácia)

QQ 截图 20170306105155.png

1.png

Funkcia a aplikácia produktu

funkcie:

Pomocou cementového základného gélového materiálu, minerálnej zmesi a vysoko účinnej zmesi pred výrobnou výrobou. Pridajte zmes vody a nalejte do otvoru skrutky a pod koľajnicou, aby ste dosiahli rovnomerné premiestňovanie bremien nesúce sily zvršku, môžu zlepšiť trvanlivosť v prístave, prístavisko, vysokorýchlostnú železnicu, skrátiť dobu výstavby, znížiť znečistenie.

použitie:

1.Prip a zástavba žeriavovej žľabovej žľabovej žľabky.

2.Používajte všetky druhy mechanických a elektrických zariadení (ťažké zariadenia, vysoko presné brúsky) jeden ~ dvakrát injektáž.

3.png4.png

Hlavné stavebné body

Základová úprava a debnenie

1.Brézovanie a čistenie základových plôch betónu. Vyčistite stupnicu proti hrdzi a olejové škvrny zložiek spojených s pastou (ako napríklad oceľová doska).

1. Mokrý betónový povrch v napájacej suspenzii pred 4 až 24 hodinami. Pri vode nemôže byť žiadna voda.

2.Pre tlmič by mal byť tesný, aby sa zabránilo hnojeniu.

spárovanie

2.Pridávanie vody: 3,5 kg na vrece (25 kg) vo vode pomer miešania vody.Ak konštrukcia nepotrebuje veľkú plynulosť môže znížiť spotrebu vody.

3. Zmiešavací program: po pridaní určeného množstva vody do zmiešavacej hlavne do miešača, vložte časť suchých prísad do miešacej hlavice a potom do zmesi. Vhodný čas od začiatku do konca, kontrola by mala byť za 3 ~ 5 minút ,

4. Pri miešaní by sa čepel mala nachádzať pozdĺž valca okolo zhora nadol a pomaly sa pohybovať, aby sa dno a steny vedierka prilepili suché miešanie. Miešacia čepeľ nesmie byť nad úrovňou kvapaliny kvapaliny, aby sa zabránilo vniknutiu vzduchu do suspenzie ,

4.When voda, pokiaľ je to možné z boku injekcie na vypúšťanie vzduchu medzi základnou doskou a betónovým základom.Keď je to potrebné, môžete použiť nástroje odklonenie, ako je bambus.At štart vody musí byť spojité, nie spojité.

údržba

1.Používajte mokrú sáčku na slamu alebo látku pokrytú už naplnenú kašu a ochranu vody dvakrát denne.

2.Curing teplota by mala byť viac ako 15 ℃, 7 dní vytvrdzovacie obdobie.Ak scéne pri nízkej teplote môže byť primerane predĺžená doba vytvrdzovania.

3.Winter stavby potrebujú opatrenia na uchovanie tepla.

5. Odstraňovanie vzoriek by malo byť ukončené vo vode po dobu 24 hodín a pokračovať v údržbe po odstránení formy.

5.jpg

Balenie a udržiavanie

SINCHOLD Špecifikácie pre balenie a uskladnenie pre 25 kg ± 0.25 kg s kompozitným papierovým vreckom obloženým plastovým vreckom.Store na suchom, stinnom a chladnom mieste bez toho, aby bol ovplyvnený vlhkosťou, šetrite životnosť šiestich mesiacov. skontrolovať, stačí použiť kvalifikovaný.

6.jpg


Ak idete na veľkoobchodnú veľkokapacitnú nezmršťujúcu maltu vyrobenú v Číne, uvítame konzultáciu s cenníkom a citátom s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Vyšetrovanie