Gumové podložky SINCHOLD D2 z nehrdzavejúcej kompozitnej ocele

Gumové podložky SINCHOLD D2 s prerušovanou oceľovou kompozitnou lištou Úvod Predstavenie produktu SINCHOLD D2 Súčinkové gumové podložky SINCHOLD D2 sú určené pre inštalácie, kde sú koľajnice namontované na jednotlivé podložky. Obdĺžniková drážka z elastického kompozitného gumového puzdra usporiadaného v ...

Podrobnosti o produkte

Gumové podložky SINCHOLD D2 z nehrdzavejúcej kompozitnej ocele

Predstavenie výrobku

Gumové podložky SINCHOLD D2 sú určené pre inštalácie, kde sú koľajnice namontované na jednotlivých podložkách podošvy. Obdĺžniková drážka z elastického kompozitného gumového podložka je usporiadaná v smere rezu v smere dosky. Na zníženie celkovej doskovej sily po deformácii a deformácie spôsobené stláčaním poškodenia povrchu gumy.Vďaka oceľovej doske je štruktúra veľmi rozumná.Po 2 miliónoch únavových testov je stále dobrý výkon. Takže aj po dlhom čase sa doska nepoškodí.

Funkcia a aplikácia produktu

Kompozitná doska používaná na uloženie pod koľajnicou a dĺžka pozdĺž usporiadania koľajnice. Šírka je menšia ako šírka dna koľajnice 4 až 5 mm. Štruktúra štruktúry kompozitných dosiek sa stáva dvoma vrstvami gumovej blokovej ocele s vysokou kvalitou 0,5 - 0,7 po kompozite štruktúry typu horúceho lepidla. Vhodný rozsah teplôt -20 ℃ -80 ℃ Po inštalácii po prítlačnej sile koľajnice sa môže kompozitná doska udržiavať v tesnom kontakte s dnom koľajnice a koľajnice, vytvára drsnosť podkladu koľajnice, v zaťaženej doske pod zaťažením kolesa namiesto toho sa drážky naplnia, zvyšujú tuhosť kompozitného plechu, môžu tiež zabrániť veľkému tlaku spôsobenému vnútorným napätím žeriavu, rovnomerným tlakom na kolesách žeriava, eliminovať únavové napätie spôsobené koncentrovaným zaťažením.

1.Rubber podložky používajú gumovú gumu odolný, výkon by mal byť v súlade s GB / T5574-1994 štandardné "priemyselné gumy"

Stroje na gumové podložky spĺňajú nasledujúce požiadavky:

názov

tvrdosť
(Shore A)

Pevnosť v ťahu
N / mm

Predĺženie prestávky(%)

Tlakový pružný modul N / mm²

Kompozitná gumená podložka

H7-H8

> 13

> 250

80 ~ 120

2. Pružné napätie medzi oceľou a gumou z kompozitnej gumovej podložky> 1 N / mm²

3. Tvrdosť na brehu: 75 ° ± A 5 (DIN53505)

4. Pevnosť v ťahu: (ASTMD412C) opustiť továreň 12,5N / mm² ^ 2-starnutie 10,5N / mm ^ 2

5.Dĺžka: opustiť továreň o 250% - o 200%

6.Long Deformation (Podľa BS903 časť A6) opustiť továreň menej ako 5%, starnutie menej ako 20%

7. Zníženie stlačenia: 80N / mm ^ 2 = 80MPa

8.Pracovná teplota: od -25 ° C do 100 ° C

9. Zníženie hluku a vibrácií: Priemerné zníženie hluku 10% DBA, priemerné zníženie vibrácií 48% an

Podrobnosti o produkcii

5.jpg

6.png

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti o balení: kartóny alebo palety

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / TAk idete na veľkoobchodnom trhu s gumovými podložkami z nerezových kompozitných koľajničiek sinchold d2 vyrábaných v Číne, vitajte na cenníku a cenovej ponuke s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Hot Tags: SINCHOLD D2 diskontinuálne oceľové kompozitné koľajové gumové podložky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značky, veľkoobchod, ponuka, lacný, cenník, dostupný, vyrobený v Číne
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť