SINCHOLD 8119/15/40 Zvárané typy kované oceľové pružné samosvorné žeriavové závesy

SINCHOLD 8119/15/40 Zváraný typ Kované oceľové pružné samozatváracie žeriavové závesy Produkt Uvedenie žeriavových závesov 8119/15/40 SINCHOLD 8119/15/40 žeriavová zábradlia je novým konštrukčným riešením. Požaduje sa, aby minimálna šírka oceľového plechu bola veľmi malá. V žeriavom železničnom systéme, prevažne ...

Podrobnosti o produkte

SINCHOLD 8119/15/40 Zváraný typ Kované oceľové pružné samosvorné žeriavové závesy


8119 rail  fixed system.png

SINCHOLD napájanie 8119/15/40 kovaná oceľová vysokokvalitná žeriavová zábrana. Poskytujeme päťročné zabezpečenie kvality na celom svete s výnimkou nehôd a udalostí vyššej moci. Ponúkame bezplatnú náhradu za akýkoľvek problém s kvalitou. SINCHOLD sa venuje prístavnému terminálovému žeriavovému systému upevnenia koľajnice po mnoho rokov pokrývajúcej väčšinu Ázie. Naším cieľom je presadzovať lepšie produkty do všetkých kútov sveta, tešíme sa na to, že ste dlhodobým partnerom v Číne.Produkcia Zavedenie žeriavových závesov radu 8119/15/40

Súprava žeriavovej zábradlie SINCHOLD 8119/15/40 je nová konštrukcia. Požaduje sa, aby minimálna šírka oceľového plechu bola veľmi malá. V systéme žeriavovej dráhy, hlavne s pomocou úspor surovín. Je tiež druhom samozatváracieho, vulkanizujúceho gumového pera s pevnou časťou. Technológia výroby koľajových klieští si vyberá tvárnenie ocele Q235 alebo Q345, rovnako ako materiál z oceľového plechu, aby sa dosiahla lepšia pevnosť pri zváraní.


Parameter výrobku (Špecifikácia) 8119/15/40 Žeriavové závesy

výrobok

Type

prihláška

Veľkosť gumového jazyka

závažia

(Ks)

Horizontálna vzdialenosť

Crane Rail Clips

8119/15/40

S gumovou podložkou

Hĺbka 14 mm

1,74kg

15mm

Crane Rail Clips

8119/15/40

Bez gumenej podložky

Hĺbka 21 mm

1,84kg

15mm


Funkcia výrobku a použitie žeriavových závesov žeriavov 8119/15/40

Flexibilná koľajnica SINCHOLD 8119/15/40 sa automaticky zaistí cez klinovitú konštrukciu a dve dosky navzájom. Riadenie tolerancií nosníkov koľají a žeriavov nie je problém. Predpätie základne a trvalý kontakt medzi koľajnicou a základňou koľajnice je zaručené. Účinne znížiť hluk a zlepšiť pracovné prostredie.

Môže sa použiť pri zdvíhaní tonáže menšej alebo rovnej 800 ton móla, oceliarní, lodenice, automatizovanej výrobnej základne a iného systému železníc. Horizontálna vzdialenosť radu 8119 až 15 mm ako predchádzajúca podobná žeriavová svorka má väčší rozsah nastavenia. V súlade s 8.8 úrovňou M20 skrutky, môže vydržať maximálnu bočnú silu 120KN. Gumový tlak vulkanizačného priemyslu môže lepšie zlepšiť stabilitu systému koľajníc a železničný systém zákazníka môže byť užitočnejší počas životnosti systému.


bridge crane track.jpg


Je upevnený na nosníku žeriavu, nie je voľný a nie je ľahko nosený žeriavom. Zvierky symetrického nastavenia tvoria klinovitú konštrukciu na úseku, aby obmedzili ľavý a pravý posun koľajnice.

Kruhový dlhý otvor navrhnutý hlavným telesom príchytky je nastaviteľný. To môže účinne zabrániť posunutiu príchytky po upevnení. Je vhodný na bočné nastavenie inštalácie alebo generálnej opravy žeriavov.

Pri použití sponky na koľajnicu sa pružné kompozitné gumové tesnenie nachádza medzi koľajnicou a nosníkom žeriavu, nielenže sa zvyšuje trenie, medzipodniková koľajnica sa nedá ľahko pohybovať a eliminuje alebo znižuje medzeru medzi koľajnicou a žeriavovým nosníkom, zabrániť fenoménu celkovej nepravidelnosti železníc. Týmto spôsobom sa zlepšuje stav napätia skrutky tlakovej dosky a znižuje sa kolízia medzi koľajnicou a žeriavovým nosníkom.


port crane rails.jpgAutomated workshop tracks.jpg


Dodávka, zasielanie a servis 8119/15/40 žeriavových závesov

Podrobnosti o balení:   Drevené puzdrá zabalené vo fólii odolnej voči vlhkosti.

Detail dodávky:   Podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu na L / C alebo T / T.


Ak idete na veľkoobchodné predajne s hrdzavým oceľovým samozatváracím krúžkom Sinchold 8119/15/40 vyrobeným v Číne, vitajte na cenníku a cenovej ponuke u nás. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.
Hot Tags: sinchold 8119/15/40 zvárané oceľové kované pružné samosvorné žeriavové závesy, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značky, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like