SINCHOLD 7224/20/45 Zvárané oceľové kované oceľové flexibilné samosvorné žeriavové závesy

SINCHOLD 7224/20/45 Zváraný typ kované oceľové ohybné samozatváracie žeriavové závesy Produkt Uvedenie žeriavových závesov 7224/20/45 SINCHOLD 7224/20/45 žeriavová žeriavová klapka je nová konštrukcia. Požaduje sa, aby minimálna šírka oceľového plechu bola veľmi malá. V žeriavom železničnom systéme, prevažne ...

Podrobnosti o produkte

SINCHOLD 7224/20/45 Zvárané oceľové kované oceľové flexibilné samosvorné žeriavové závesy


7224 rail fixed system.jpg

SINCHOLD dodáva 7224/20/45 kovaná oceľová vysokokvalitná žeriavová zábrana. Poskytujeme päťročné zabezpečenie kvality na celom svete s výnimkou nehôd a udalostí vyššej moci. Ponúkame bezplatnú náhradu za akýkoľvek problém s kvalitou. SINCHOLD sa venuje prístavnému terminálovému žeriavovému systému upevnenia koľajnice po mnoho rokov pokrývajúcej väčšinu Ázie. Naším cieľom je presadzovať lepšie produkty do všetkých kútov sveta, tešíme sa na to, že ste dlhodobým partnerom v Číne.


Produkcia Zavedenie žeriavových závesov 7224/20/45

Súprava žeriavovej zábradlie SINCHOLD 7224/20/45 je nová konštrukcia. Požaduje sa, aby minimálna šírka oceľového plechu bola veľmi malá. V systéme žeriavovej dráhy, hlavne s pomocou úspor surovín. Je tiež druhom samozatváracieho, vulkanizujúceho gumového pera s pevnou časťou. Technológia výroby koľajových klieští si vyberá tvárnenie ocele Q235 alebo Q345, rovnako ako materiál z oceľového plechu, aby sa dosiahla lepšia pevnosť pri zváraní.


Produktový parameter (Špecifikácia) žeriavových závesov žeriavov 7224/20/45

výrobok

typ

prihláška

Veľkosť gumového jazyka

závažia

(Kus)

Horizontálna vzdialenosť

Crane Rail Clips

7224/20/45

S gumovou podložkou

Hĺbka 14 mm

2,75kg

20mm

Crane Rail Clips

7224/20/45

Bez gumenej podložky

Hĺbka 21 mm

2,8kg

20mm


Charakteristika výrobku a použitie žeriavových závesov žeriavov 7224/20/45

Pri použití sponky na koľajnicu sa pružné kompozitné gumové tesnenie nachádza medzi koľajnicou a nosníkom žeriavu, nielenže sa zvyšuje trenie, medzipodniková koľajnica sa nedá ľahko pohybovať a eliminuje alebo znižuje medzeru medzi koľajnicou a žeriavovým nosníkom, zabrániť fenoménu celkovej nepravidelnosti železníc. Týmto spôsobom sa zlepšuje stav napätia skrutky tlakovej dosky a znižuje sa kolízia medzi koľajnicou a žeriavovým nosníkom.

Je upevnený na nosníku žeriavu, nie je voľný a nie je ľahko nosený žeriavom. Zvierky symetrického nastavenia tvoria klinovitú konštrukciu na úseku, aby obmedzili ľavý a pravý posun koľajnice.

Kruhový dlhý otvor navrhnutý hlavným telesom príchytky je nastaviteľný. To môže účinne zabrániť posunutiu príchytky po upevnení. Je vhodný na bočné nastavenie inštalácie alebo generálnej opravy žeriavov.


crown block track.pnginstall port crane rail.jpg


Môže sa použiť pri zdvíhaní tonáže menej ako alebo rovnajúcej sa 1800 ton prístaviska, oceliarní, lodenice, automatizovanej výrobnej základne a iného systému železníc. Horizontálna vzdialenosť radu 7224 do 20 mm ako predchádzajúca podobná žeriavová svorka má väčší rozsah nastavenia. Zodpovedajúce skrutky M24 8.8 úrovne odolávajú maximálnej bočnej sile 560 KN. Gumový tlak vulkanizačného priemyslu môže lepšie zlepšiť stabilitu systému koľajníc a železničný systém zákazníka môže byť užitočnejší počas životnosti systému.

Je automaticky uzamknutá cez klinovitú konštrukciu a dve dosky navzájom. Riadenie tolerancií nosníkov koľají a žeriavov nie je problém. Predpätie základne a trvalý kontakt medzi koľajnicou a základňou koľajnice je zaručené. Účinne znížiť hluk a zlepšiť pracovné prostredie.


Coal tracks.jpg

Coal rails.jpg


Doručovanie, zasielanie a servis žeriavových závesov žeriavov 7224/20/45

Podrobnosti balenia: Drevené obaly zabalené vo vnútri s vlhkosťou odolným filmom.

Detail dodávky: Podľa vašich požiadaviek, akceptuje platbu L / C alebo T / T.


Ak sa chystáte na veľkoobchodné soklové 7224/20/45 zvárané typu kované oceľové flexibilné samosvorné žeriavové koľajnicové klipy vyrobené v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.
Vyšetrovanie