SINCHOLD 7120/15/40 Zvárané typy kované oceľové flexibilné samosvorné žeriavové závesy

SINCHOLD 7120/15/40 Zvárané typy Kované oceľové pružné samozatváracie žeriavové závesy Produkt Predstavenie žeriavových závesov 7120/15/40 Záves žeriavovej zábradlie SINCHOLD 7120/15/40 je nový dizajnový systém. Požaduje sa, aby minimálna šírka oceľového plechu bola veľmi malá. V žeriavom železničnom systéme, prevažne ...

Podrobnosti o produkte

SINCHOLD 7120/15/40 Zvárané typy kované oceľové flexibilné samosvorné žeriavové závesy


7120 rail fixed system.jpg

SINCHOLD dodáva 7120/15/40 kovaná oceľová vysokokvalitná žeriavová zábrana. Poskytujeme päťročné zabezpečenie kvality na celom svete s výnimkou nehôd a udalostí vyššej moci. Ponúkame bezplatnú náhradu za akýkoľvek problém s kvalitou. SINCHOLD sa venuje prístavnému terminálovému žeriavovému upevňovaciemu systému na mnoho rokov pokrývajúcej väčšinu Ázie. Naším cieľom je presadzovať lepšie produkty do všetkých kútov sveta, tešíme sa na to, že ste dlhodobým partnerom v Číne.


Produkcia Zavedenie žeriavových závesov 7120/15/40

Súprava žeriavovej zábradlie SINCHOLD 7120/15/40 je nová konštrukcia. Požaduje sa, aby minimálna šírka oceľového plechu bola veľmi malá. V systéme žeriavovej dráhy, hlavne s pomocou úspor surovín. Je tiež druhom samozatváracieho, vulkanizujúceho gumového pera s pevnou časťou. Technológia výroby koľajníc zvolí tvarovanie ocele Q235 alebo Q345, rovnako ako materiál z oceľového plechu, aby sa dosiahla lepšia stálosť pri zváraní.


Produktový parameter (špecifikácia) žeriavových závesov 7120/15/40

výrobok

typ

prihláška

Veľkosť gumového jazyka

závažia

(Kus)

Horizontálna vzdialenosť

Crane Rail Clips

7120/15/40

S gumovou podložkou

Hĺbka 14 mm

1,25kg

15mm

Crane Rail Clips

7120/15/40

Bez gumenej podložky

Hĺbka 21 mm

1,3kg

15mm


Vlastnosť výrobku a použitie žeriavových závesov žeriavov 7120/15/40

Pružná koľajnica SINCHOLD 7120/15/40 sa aplikuje na pružný pevný systém žeriavovej koľajnice. Môže prekonať uvoľnenie ukotvenia tradičného pevného systému pevnej koľajnice a znížiť hluk. Má samosvornú funkciu a môže spoľahlivo odolávať bočnej sile kolesa žeriavu.


Industrial rail fastening system.jpg


Môže spoľahlivo vydržať bočnú silu generovanú pri prevádzke žeriavu. Pevná časť je úzka a plochá a poskytuje najvýhodnejšiu veľkosť inštalácie. Môže byť použitý pre rôzne žeriavy s alebo bez vodiacich kolies.

Môže sa použiť pri zdvíhaní tonáže menšej alebo rovnej 500 ton móla, oceliarní, lodenice, automatizovanej výrobnej základne a iného systému železníc. Horizontálna vzdialenosť série 7120 až 15 mm ako predchádzajúca podobná žeriavová svorka má väčší rozsah nastavenia. V súlade s 8,8 úrovňou M20 skrutky, môže vydržať maximálnu bočnú silu 165KN. Gumový tlak vulkanizačného priemyslu môže lepšie zlepšiť stabilitu systému koľajníc a železničný systém zákazníka môže byť užitočnejší počas životnosti systému.


port crane fastening system.jpg


Je automaticky uzamknutá cez klinovitú konštrukciu a dve dosky navzájom. Riadenie tolerancií nosníkov koľají a žeriavov nie je problém. Predpätie základne a trvalý kontakt medzi koľajnicou a základňou koľajnice je zaručené. Účinne znížiť hluk a zlepšiť pracovné prostredie.

Pri použití sponky na koľajnicu sa pružné kompozitné gumové tesnenie nachádza medzi koľajnicou a nosníkom žeriavu, nielenže sa zvyšuje trenie, medzipodniková koľajnica sa nedá ľahko pohybovať a eliminuje alebo znižuje medzeru medzi koľajnicou a žeriavovým nosníkom, zabrániť fenoménu celkovej nepravidelnosti železníc. Týmto spôsobom sa zlepšuje stav napätia skrutky tlakovej platne a znižuje sa kolízia medzi koľajnicou a žeriavovým nosníkom.


Industrial rail.jpg

coal rails.jpg


Dodávka, preprava a servis žeriavových závesov 7120/15/40

Podrobnosti balenia: Drevené obaly zabalené vo vnútri s vlhkosťou odolným filmom.

Detail dodávky: Podľa vašich požiadaviek, akceptuje platbu L / C alebo T / T.


Pokiaľ idete na veľkoobchodné použitie soklové 7120/15/40 zvárané typové kované oceľové pružné samosvorné žeriavové závesy z Číny, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.
Hot Tags: sinchold 7120/15/40 zvárané typové kované oceľové pružné samosvorné žeriavové závesy, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značky, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like