Priemyselný hydraulický žeriavový zásobník

Priemyselný hydraulický žeriavový zásobník Výrobok Úvod SINCHOLD pufra na ochranu bezpečnosti ťažkých strojov a zariadení pri preprave surovín a výrobkov v procese pohybu. S výhradou ustanovení priemyselných bezpečnostných noriem, individuálne navrhnutý veľký otvor, vysoký ...

Podrobnosti o produkte

Priemyselný hydraulický žeriavový zásobník

Predstavenie výrobku

Nárazník SINCHOLD na ochranu bezpečnosti ťažkých strojov a zariadení pri preprave surovín a výrobkov v procese pohybu.

S výhradou ustanovení priemyselných bezpečnostných noriem môžu individuálne navrhnuté veľkokapacitné vysoko výkonné vyrovnávacie pamäte v rôznych situáciách presunúť zaťaženie spomalením.

Napríklad: Nadzemné / zdvíhacie žeriavy, vozíky, veľké kontajnery na prepravu kontajnerov a prepravné bezpečnostné zásielky.

Certifikované techniky dizajnu v priemysle a skúsenosti z celého sveta v rámci výrobnej základne, aby sme zabezpečili, že náš produktový výkon bude ďaleko za očakávania zákazníka.

Pred výrobou puzdra B.DON ťažkých sérií sú skutočné podmienky vytvorené počítačovou simuláciou křivky reakcie tlmivky. Zvyšujú výkonnosť produktu, potvrdzujú tlmiace charakteristiky a môžu byť navrhnuté tak, aby sa prispôsobili rôznym podmienkam alebo špeciálnym požiadavkám užívateľom definovaných tlmiaceho otvoru.

Medzi funkcie patrí vyrovnávacia pamäť s ťažkým sériom, ktorá má systém návratu dusíka, ktorý sa môže ľahko spomaliť a nepotrebuje udržiavať pozitívny návrat v tubusovom puzdre. Kľúč valec umožňuje schopnosť optimalizovať absorpciu energie a zvyšuje vlastný bezpečnostný faktor.Zariadenie na testovanie procesu je zabezpečiť dokonalú kombináciu dizajnu a výkonu produktu.

Parameter produktu (Špecifikácia)

1. Kompaktná konštrukcia, hladké a bezpečné spomalenie a väčšia kapacita na absorbovanie energie v štandardnom tlmivom zdvihu, absorbovaná energia na cyklus do 1000 kNm. Navrhnuté tak, aby spĺňali normy OSHA, AISE, CMMA a iné, ako DIN, FEM bezpečnostné predpisy vyžadujú.

2. V nádobe bez údržby môže systém spätného chodu dusíka ľahko spomaľovať a pozitívne vracať.

3. širokú škálu možností konfigurácie vrátane ochranného krytu proti prachu a bezpečnostného kábla.

4. Zákazníci s vlastnými modelmi s prispôsobenými clonami.

5. Povrchová úprava (odolná voči morskej vode) Teleso: epoxidová matica: tvrdé chrómovanie.

6. jedinečná kombinácia špeciálnych tesnení a špeciálneho oleja môže zlepšiť štandardný rozsah prevádzkových teplôt: od (-20 ° C ~ 80 ° C) až po -30 ° C ~ 80 ° C.

7. špeciálne epoxidové farby a tyčové materiály môžu byť použité na odolávanie voči agresívnemu prostrediu.

Podrobnosti o produkcii

1.png

2.jpg

Dodávka, doprava a servis

Údaje o balení: vnútorné s PE vreckom, vonkajšie v kartónovom vrecku

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T


Ak idete na veľkoobchodnú priemyselnú hydraulickú žeriavovú vyrovnávaciu pamäť vyrobenú v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a cenovej ponuky s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Hot Tags: priemyselné hydraulické žeriav vyrovnávacej pamäte, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značiek, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť