Betónové kotviace skrutky na vystuženie doštičiek betónu

Výstužné kotviace skrutky z betónovej dosky na vystuženie doštičiek Úvod SINCHOLD Výstužné kotviace skrutky SINCHOLD sa skladajú z nasledujúcich častí, s hlavovým telesom ako hlavným telesom, upevňovacím koncom s dvoma závitovými maticami a tesnením; koniec kotvy bez závitového a štvorcového ...

Podrobnosti o produkte

Betónové kotviace skrutky na vystuženie doštičiek betónu

Predstavenie výrobku

Sieťové skrutky SINCHOLD sa skladajú z nasledujúcich častí s hlavným telesom ako hlavným telesom, upevňovacím koncom s dvoma závitovými maticami a tesnením; koniec kotvy bez závitu a štvorcová doska sú navzájom zvarené vertikálne, jednotlivé hlavy a štvorcové dosky so štyrmi výstužnými doskami sú navzájom zvarené.

Podrobnosti o produkcii

9.jpg


10.png


11.jpg

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti balenia: plastové vrecká a drevené palety

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T

Upozornenie: Dajte nám prosím vedieť o veľkosti, množstve, materiáli alebo triede, povrchu, ak je to špeciálna a neštandardná produkcia.A dodať kreslenie alebo fotografie alebo vzorky pre nás.Ak idete na veľkoobchodné výstuže dosky betónové základové kotviace skrutky vyrobené v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Vyšetrovanie