Nosné kotvené skrutky v tvare "L" v tvare L

L-tvarovaný port Crane Rail Foundation Vložené kotvené skrutky Predstavenie výrobku SINCHOLD L-tvarovaný kotviaci skrutka sa tiež nazýva rohový hákový kotvový skrutok.SINCHOLD L-tvarované kotvené skrutky sú vhodné pre všetky druhy zariadení, oceľové konštrukcie základové vložené diely, , pouličné lampy, ...

Podrobnosti o produkte

Nosné kotvené skrutky v tvare " L " v tvare L

Predstavenie výrobku

SINCHOLD L-tvarovaný kotviaci skrutka sa tiež nazýva rohová hmoždinková skrutka.SINCHOLD L-tvarované kotvové skrutky sú vhodné pre všetky druhy zariadení, oceľové konštrukcie základové vložky, prístavné žeriavové žľaby, pouličné lampy, dopravné značky, čerpadlá, kotlové inštalácie, ťažké zabudované vybavenie atď.

Funkcia a aplikácia produktu

1. Fixné skrutky sa tiež nazývajú krátke kotviace skrutky a základy sa vylievajú spolu, zariadenia bez silných vibrácií a nárazov.

2. Aktívna skrutka sa tiež nazýva kotviaca skrutka, odnímateľná kotviaca skrutka, pre pevné ťažké stroje a zariadenia so silnými vibráciami a nárazmi.

Podrobnosti o produkcii

6.png


7.jpg


8.jpg


9.png

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti balenia: plastové vrecká a drevené palety

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T

Upozornenie: Dajte nám prosím vedieť o veľkosti, množstve, materiáli alebo triede, povrchu, ak je to špeciálna a neštandardná produkcia.A dodať kreslenie alebo fotografie alebo vzorky pre nás.


Ak sa chystáte na veľkoobchodné l-tvar portu žeriav koľajových základov vložené kotviace skrutky vyrobené v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Vyšetrovanie