Závesné skrutky v tvare "J" v tvare "J"

Skrutky do kotvovej tyče v tvare "J" v tvare "J" Výrobok Úvod SINCHOLD J-tvarovaný kotviaci skrutka je tiež nazývaný závesný kotvový skrutka. Pre podzemné betónové základy, upevnené rôznymi strojmi a zariadeniami.SINCHOLD Kotviace skrutky ako kľúčové konkurenčné firmy výrobky, sme ...

Podrobnosti o produkte

Závesné skrutky v tvare " J " v tvare " J"

Predstavenie výrobku

SINCHOLD J-Tvarovaný kotviaci skrutka je tiež nazývaný závesný kotvový skrutkovač. Pre podzemné betónové základy, upevnené rôznymi strojmi, zariadením.SINCHOLD Kotvové skrutky ako hlavné konkurenčné produkty našej spoločnosti sa zaviazali poskytovať vysokokvalitné nízko- výrobky pre zákazníkov.

Podrobnosti o produkcii

1.jpg


2.gif

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti balenia: plastové vrecká a drevené palety

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T

Upozornenie: Dajte nám prosím vedieť o veľkosti, množstve, materiáli alebo triede, povrchu, ak je to špeciálna a neštandardná produkcia.A dodať kreslenie alebo fotografie alebo vzorky pre nás.


Ak sa chystáte na veľkoobchodné drážky v tvare písmena J betónové nádrže vložené skrutky vyrobené v Číne, vitajte, aby sa poradiť s cenníkom a citát s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Vyšetrovanie