9-tvarované betónové základy jediného kotviacich skrutiek

V tvare 9 Concrete Foundation Single Anchor Bolts Product Introduction SINCHOLD 9-Shaped kotevné skrutky upevnite stroj k zemi. To je zvyčajne používaný v železnice, diaľnice, silu podnikov, cementárne, bane, mosty, autá, motocykle, žeriav, kotla oceľové konštrukcie, oceľové konštrukcie...

Podrobnosti o produkte

9-tvarované betónové základy jediného kotviacich skrutiek

Predstavenie produktu

SINCHOLD 9-formoval kotevné skrutky upevnite stroj k zemi. To je zvyčajne používaný v železnice, diaľnice, silu podnikov, cementárne, bane, mosty, automobily, motocykle, žeriav, kotla oceľové konštrukcie, oceľové konštrukcie veľké rozpätie a veľkú budovu má silnú stabilitu.

Výrobné detaily

3.png


4.png


5.png

Dodať, dopravy a služieb

Balenie Podrobnosti:igelitové tašky a drevené palety

Dodávka Detail:podľa vašich požiadaviek, akceptovať akreditívnych alebo T/T platbu

Oznámenie:Prosím dajte nám vedieť, veľkosť, množstvo, materiálu alebo triedy, povrchu, ak je špeciálne a neštandardné vyrábať. A dodávku kresby alebo fotografie alebo vzorky, nám.Ak sa chystáte na veľkoobchodný predaj 9-formoval betónovom základe jednotného kotevné skrutky vyrobené v Číne, Vitajte na cenovú ponuku a cenovú ponuku s nami. Sme jedným z popredných Čína výrobcovia a dodávatelia, Vitajte Predám slávnej značky výrobkov na sklade, za výhodné ceny od nás.

Vyšetrovanie