U-tvarované portované žeriavové koľajnice nanesené kotvené skrutky

U-tvarovaný portový žeriav Železničná základňa Zakotvené kotviace skrutky Predstavenie výrobku SINCHOLD U-tvarovaný kotviaci skrutka sa tiež nazýva U-skrutka. Dve závitové skrutky môžu byť kombinované s maticou.SINCHOLD U-tvarované kotvenie skrutky sú vhodné pre všetky druhy zariadení, základy vložené časti, port žeriav ...

Podrobnosti o produkte

U-tvarované portované žeriavové koľajnice nanesené kotvené skrutky

Predstavenie výrobku

SINCHOLD U-Tvarovaný kotviaci skrutka sa tiež nazýva U-skrutka. Dve závitové skrutky môžu byť kombinované s maticou.SINCHOLD U-tvarované kotvenie skrutky sú vhodné pre všetky druhy zariadení, oceľové konštrukcie základy vložené časti, port žeriav železnice, pouličné lampy, značky, čerpadlo, inštalácia kotla, zabudované ťažké zariadenia atď.

Podrobnosti o produkcii

1.png


2.jpg


3.png


4.jpg


5.jpg

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti balenia: plastové vrecká a drevené palety

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T

Upozornenie: Dajte nám prosím vedieť o veľkosti, množstve, materiáli alebo triede, povrchu, ak je to špeciálna a neštandardná produkcia.A dodať kreslenie alebo fotografie alebo vzorky pre nás.


Ak sa chystáte na veľkoobchodné u-v tvare U port žeriav železničnej základne vložené kotviace skrutky vyrobené v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Hot Tags: U-tvarované port žeriav železničné základy vstavané kotviace skrutky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značky, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like